reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Cześć wszystkim 😊 Chciałabym się nieśmiało przywitać. Jestem (a przynajmniej mam taką nadzieję) w pierwszej ciąży, wg aplikacji termin porodu to 16.02. Szukałam kilku informacji na temat ciąży i trafiłam na to forum. Nie ukrywam, że o ciąży wie tylko mój mąż i brakuje mi trochę kobiecych rad. Jestem w tym temacie dość zielona. Nie chcę na razie nikomu mówić, bo nie jestem jakąś specjalną optymistką. Wynik testów ciążowych lekko mnie zdziwił, ponieważ miałam (moim zdaniem) wszystkie objawy zapowiadające @. Dla potwierdzenia miałam robione badanie beta HCG. Do wczoraj jedynym objawem jaki miałam było pobolewanie podbrzusza tak jak na okres, przepisano mi duphaston 3x1. Najbardziej martwi mnie fakt, że w tym momencie nie mam żadnych objawów ciąży, ani razu mnie nie mdliło, nie zmieniają mi się smaki, mam lekko bolące piersi, ale zastanawiam się czy to nie sprawka duphastonu. Pojutrze idę do ginekologa i mam taką ogromną nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a równocześnie boję się, że nic z tego nie będzie 😕 Z dodatkowych atrakcji los obdarzył mnie celiakią, astmą, alergią i niedoczynnością tarczycy, więc tym bardziej mam różnego rodzaju obawy 😟 Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej i moje kolejne posty będą bardziej optymistyczne :)
Ja w poprzedniej ciąży nie miałam żadnych objawów, teraz podobnie poza brakiem okresu nic mi nie jest. Mamy w miarę podobny termin bo mi aplikacja wylicza 18.02 ale ja wybieram się na pierwszą wizytę dopiero jak będę mieć skończony 7 TC. Jeśli nie masz żadnych niepokojących objawów to wg mnie ta wizyta będzie za wcześnie, możesz nie zobaczyć nic i się niepotrzebnie stresować że np nie ma jeszcze serduszka. Ale oczywiście to jest tylko moje zdanie, bo jeśli ma Cię to uspokoić to idż sprawdzić :)
 
reklama
Cześć wszystkim 😊 Chciałabym się nieśmiało przywitać. Jestem (a przynajmniej mam taką nadzieję) w pierwszej ciąży, wg aplikacji termin porodu to 16.02. Szukałam kilku informacji na temat ciąży i trafiłam na to forum. Nie ukrywam, że o ciąży wie tylko mój mąż i brakuje mi trochę kobiecych rad. Jestem w tym temacie dość zielona. Nie chcę na razie nikomu mówić, bo nie jestem jakąś specjalną optymistką. Wynik testów ciążowych lekko mnie zdziwił, ponieważ miałam (moim zdaniem) wszystkie objawy zapowiadające @. Dla potwierdzenia miałam robione badanie beta HCG. Do wczoraj jedynym objawem jaki miałam było pobolewanie podbrzusza tak jak na okres, przepisano mi duphaston 3x1. Najbardziej martwi mnie fakt, że w tym momencie nie mam żadnych objawów ciąży, ani razu mnie nie mdliło, nie zmieniają mi się smaki, mam lekko bolące piersi, ale zastanawiam się czy to nie sprawka duphastonu. Pojutrze idę do ginekologa i mam taką ogromną nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a równocześnie boję się, że nic z tego nie będzie 😕 Z dodatkowych atrakcji los obdarzył mnie celiakią, astmą, alergią i niedoczynnością tarczycy, więc tym bardziej mam różnego rodzaju obawy 😟 Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej i moje kolejne posty będą bardziej optymistyczne :)
Witaj 😊 brak objawów nie oznacza, że z ciążą jest coś nie tak, a wręcz przeciwnie - jesteś szczęściarą 🍀 ja w pierwszej ciąży miałam takie okropne mdłości przez bite 3 tygodnie między 9-12 tc, że mam nadzieje, że w tej ciąży mnie to ominie 🙂
Trzymam kciuki za pozytywną wizytę u lekarza i że przyniesiesz nam tutaj super wieści ✊
 
A jeszcze fotkę tego małego kropka Sam pokażę ;) słabo go widać ale na USG było widać to słabo bijące serduszko więc to musi być on ;)
 

Załączniki

  • IMG_20230620_213509.jpg
    IMG_20230620_213509.jpg
    473,6 KB · Wyświetleń: 73
Hejo, a co tu taka cisza od rana? 😀 jak minęła nocka ?
Do mnie przyjechała mama z bratem, mama o 5 rano wstawała bo jechała do szpitala i ja oczywiście obudziłam się razem z nią bo jeszcze nie mamy w mieszkaniu drzwi wewnętrznych 😅 a jak się obudziłam to oczywiście siku i jeść 😂
 
reklama
Hejo, a co tu taka cisza od rana? 😀 jak minęła nocka ?
Do mnie przyjechała mama z bratem, mama o 5 rano wstawała bo jechała do szpitala i ja oczywiście obudziłam się razem z nią bo jeszcze nie mamy w mieszkaniu drzwi wewnętrznych 😅 a jak się obudziłam to oczywiście siku i jeść 😂
Kochana ja codziennie mam pobudkę o 5 rano bo mąż wstaje i włącza ekspres do kawy 🙈
Chyba wyniosłe mu go do piwnicy 😁😁
I to samo trzeba iść do WC no i musowo zjeść 🙈
 
Do góry