reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Też jestem za :)

Chyba mogę sobie do objawów zaliczyć zmienne nastroje. Pokłóciłam się z mężem dzisiaj o chińczyka. Najpierw pół godziny mi w pracy pisał że on go nie odbierze bo tam śmierdzi. A później zrobiła się afera z d... Bo był ryż zamiast zamówionych frytek.
 
Z tym, że różnimy się trochę w tych tygodniach :D Te które mają ostatnie terminy niech dobiją do 12 a reszta poczeka 😅

No to juz pomyslimy.
Mozemy ustalić cos kolo prenatalnych jak juz większość bedzie miała. Np. Aby bylo sprawiedliwie sprawdzimy ile nas jest i jak bedzie polowa to juz zrobimy ( tak myślę na szybko i na głos) 😆
 
reklama
Też jestem za :)

Chyba mogę sobie do objawów zaliczyć zmienne nastroje. Pokłóciłam się z mężem dzisiaj o chińczyka. Najpierw pół godziny mi w pracy pisał że on go nie odbierze bo tam śmierdzi. A później zrobiła się afera z d... Bo był ryż zamiast zamówionych frytek.
Hahahah 😆 ojejku niech się mąż przyzwyczaja 🤭 ja w żadnej ciąży nie miałam żadnych szczególnych objawów ani zachcianek 🙈 mój mąż raz nawet z taką goryczą że on myślał że to będzie jak na filmach, że po lody w nocy będzie jechać a tu lipa 😂
 
Do góry