reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Heyka :)

My też dalej w dwupaku , jednak pełnia nie podziałała :p
Chociaż w nocy bolał mnie brzuch jak na miesiączkę :/

Też właśnie myśle czy kupować już laktator czy poczekać aż urodzę . Słyszałam ze medela najlepsza , ale i najdroższa [emoji16]

Ja też nie wiem gdzie ta grupa [emoji13]

Ostatnio już w ogóle nie mam siły , plecy i lędźwie tak bolą ,że szkoda gadać :/




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem czy medela najdroższa, ja dwa lata temu z swojego aventa zapłaciłam 560zł:O

Dysiak spróbuj teraz


A propos moich problemów nocnych:D

16682040_10155015648133866_4373188996855629853_n.jpg
 
Tutaj to trochę ja dałam doopy bo dzień przed porodem pisałam do administracji o wątek zamknięty i miałam stworzyć listę członków ale jakoś nie bardzo mam czas na to niestety.
 
Rozmaryn spoko, ogarniemy to później, jak się otrzepiemy po porodach. Na razie mamy grupę i tam proponuję się chwilowo przenieść.
 
U nas porządki, później nie będzie kiedy takich generalnych zrobić, a skoro mąż wziął się do roboty to nie narzekam :) jakąś niemoc dzisiaj mam, może ciśnienie? Dlatego stwierdził, że on lepiej sprzątać pójdzie niż mam się dopierniczać o wszystko :p mądry człowiek

Unas pełnią podziała nie na małą ale na małża, coś mu się śniło, po zachowaniu wnioskuję, że nic przyjemnego. chwycił mnie, qle dosyć mocno, ciężko go było wybudzić. Drugi raz w ciągu 6 lat takie jazdy miał :) ostatnio mu się śniło, że miałyśmy wypadek i mną potrząsał, teraz twierdzi, że nie pamięta :) resztę nocy miałam z głowy:)
 
Unas pełnią podziała nie na małą ale na małża, coś mu się śniło, po zachowaniu wnioskuję, że nic przyjemnego. chwycił mnie, qle dosyć mocno, ciężko go było wybudzić. Drugi raz w ciągu 6 lat takie jazdy miał :) ostatnio mu się śniło, że miałyśmy wypadek i mną potrząsał, teraz twierdzi, że nie pamięta :) resztę nocy miałam z głowy:)
Mojemu kiedyś się coś śniło, że mnie kopnął przez sen :o:D
 
reklama
A u nas dziewczyny znowu duża zmiana. Byłam na ktg, potem Pani doktor stwierdziła ze ze względu na wielowodzie zrobi mi usg, No i zrobiła dwa na dwóch różnych maszynach dla potwierdzenia.
Waga małego to 4500g główka mała ale za to duży brzuch, ponoć znacząca różnica. Może to prowadzić do tego ze jak główka wyjdzie to brzuszek się zaklinuje. Zalecają mi cesarkę. Jutro przed południem mam jeszcze rozmawiać z ordynatorem i zrobić kolejne usg No i zdecydować...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry