reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Nie ja nie wiem gdzie jest zamknieta grupa, Wiec tutaj pisze.

Rozmaryn Wow strasznie dużo Ci sie zbiera. Mnie pokapuje.

Drusia medela najlepsza, elektryczna. Według mnie, a musisz ściągać?

Ja juz myślałam, ze mnie nic z karmieniem nie zasakoczy a tu prosze dzis pękła mi brodawka...az mnie zmroziło, jak zobaczyłam.
Dzis tez laktator wyciągnę i będę leczyć chora pierś.... niech juz te pierwsze tygodnie mina...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W szpitalu kazali mi dokarmiac strzykawka bo Mala nie przybierala na wadze. Ona niechetnie ostatnio ssie piers a tak to mam chociaz kontrole ile zjada. Tylko obawiam sie ze właśnie przez to dokarmianie teraz zlosci sie przy piersi bo na poczatku chetniej ssala. Mam bardzo dużo pokarmu, w nocy mimo wkladek podwojnych mnie zalewa. Staram się odciagam ale moim recznym ciezko idzie wiec chcialabym elektryczny kupic tylko nie z tych najdrozszych bo nie wiem na jak dlugo sie przyda. Mozliwe ze pozycja jej nie odpowiada ale po cesarce nie moge sobie jeszcze na wszystkie pozwolic.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytani do dziewczyn po cc. Czy też w szpitalu trzeba nosić nocną koszulę, czy da się założyć np. bluzkę i legginsy.
 
reklama
Do góry