reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Cześć dziewczyny ;)
U nas bardzo dobrze, Adi grzecznie leży pod lampa i się naświetla. Mam nadzieję że jutro nas wypuszczą w końcu.
Mały jest bardzo grzeczny, ładnie je i przybiera na wadze, brodawki mam całe [emoji14] choć początki były średnie ale super załapał o co w tym chodzi ;) ogólnie jest rozpoznawany na oddziale przez swoją czuprynę bujną hehe
Powiem wam że bałam sie macierzyństwa czy dam sobie rade bo wiedziałam że będzie ciężko ale póki co jest naprawdę bardzo dobrze! Chyba zostałam wynagrodzona za te wszystkie męki i komplikacje w ciąży jakie przeszłam!!! ;)

Pozdrowionka i trzymam kciuki za was dziewczyny w dwupaku :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez jem wszystko. Dzisiaj w nocy Mala ladnie spala, budzila sie jak w zegarku co trzy godziny, pojadla i poszła dalej grzecznie spac. Co najwazniejsze w swoim lozeczku :-) wstalysmy przed osma dopiero. Ostatnio zauważyłam ze zrobila sie bardzo wygodna i nie chce jej sie piersi ssac :-\ woli ze strzykawki pokarm dostawac. Ale nie poddaje sie i bede walczyc tylko musze zamowic poduszke do karmienia bo mi plecy wysiadaja. Macie jakies sprawdzone wygodne pozycje? I chyba laktator elektryczny bo reczny mnie bardzo meczy. Mozecie jakis polecic? Z gory dziekuje :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli chodzi o laktator to ja z elektrycznego medeli przesiadłam się na ręczny canpolu i nim wolę ściągać bo elektryczny mi ciągnął sutki bardzo, bolały mnie strasznie. A ten z canpolu zaciąga więcej cycka.
 
Kosik, z tego co widzę, jesteś dodana, więc wbijaj:) Nie chcemy się tu uzewnętrzniać na forum publicznym, więc chcemy przenieść się w bardziej prywatne miejsce.
 
Widzę, że temat o laktatorach ;) mój wczoraj właśnie poleciał po niego bo zaczął się nawał... Nie chce doprowadzić do zastoju, a kapie i cycki twarde. Kupił elektryczny z canpolu i nie narzekam jak na razie. Wyboru dużego nie było no kolejny był z avent za 450 zł oO.. Dziś moje dziecko chilluje i ładnie śpi cały dzień, aż się boję co to będzie w nocy...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ja nie wiem gdzie jest zamknieta grupa, Wiec tutaj pisze.

Rozmaryn Wow strasznie dużo Ci sie zbiera. Mnie pokapuje.

Drusia medela najlepsza, elektryczna. Według mnie, a musisz ściągać?

Ja juz myślałam, ze mnie nic z karmieniem nie zasakoczy a tu prosze dzis pękła mi brodawka...az mnie zmroziło, jak zobaczyłam.
Dzis tez laktator wyciągnę i będę leczyć chora pierś.... niech juz te pierwsze tygodnie mina...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wyleczyłam brodawki maścią maltan. Bardzo szybko się zregenerowały a miałam aż struny.
 
Ja wyleczyłam brodawki maścią maltan. Bardzo szybko się zregenerowały a miałam aż struny.

Ja Również używam teraz maści maltan. Wcześniej, dwa miesiące przed porodem używalam codziennie lanomaści z ziaji. I aktualnie nie mam żadnego problemu z brodawkami i skutkami od porodu :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też miałam jedną poranioną i pomogła mi lanolina z lansinoh - świetna jest:) Bardzo szybko leczy. Mam porównanie z maltanem i ona jest dużo lepsza:)
 
Do góry