reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

A u nas dziewczyny znowu duża zmiana. Byłam na ktg, potem Pani doktor stwierdziła ze ze względu na wielowodzie zrobi mi usg, No i zrobiła dwa na dwóch różnych maszynach dla potwierdzenia.
Waga małego to 4500g główka mała ale za to duży brzuch, ponoć znacząca różnica. Może to prowadzić do tego ze jak główka wyjdzie to brzuszek się zaklinuje. Zalecają mi cesarkę. Jutro przed południem mam jeszcze rozmawiać z ordynatorem i zrobić kolejne usg No i zdecydować...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Skonsultuj i wybierz co najlepsze dla Ciebie i malucha o_O
dałam na wyprawkę zdjęcia pokoju dla naszej Niuni :D
 
reklama
A u nas dziewczyny znowu duża zmiana. Byłam na ktg, potem Pani doktor stwierdziła ze ze względu na wielowodzie zrobi mi usg, No i zrobiła dwa na dwóch różnych maszynach dla potwierdzenia.
Waga małego to 4500g główka mała ale za to duży brzuch, ponoć znacząca różnica. Może to prowadzić do tego ze jak główka wyjdzie to brzuszek się zaklinuje. Zalecają mi cesarkę. Jutro przed południem mam jeszcze rozmawiać z ordynatorem i zrobić kolejne usg No i zdecydować...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jak tak trzeba to nie ma wyjścia. Zobaczysz co jutro powiedzą, ale po treści widzę ze na spokojnie reagujesz[emoji106]. Ja jutro tez wizytuje :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asienka No w sumie na spokojnie, bo już wcześniej się nastawiałam na cc jak był długo główka do góry, a teraz szczerze to trochę się boje rodzic sn tak duże dziecko. Zreszta w każdym razie urodzi się w tym tygodniu bo wywoływać naturalny porod tez musza jak najszybciej żeby nie urósł dużo. Jutro będę wszystko wiedzieć :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas na szkole rodzenia mówili, ze 4,5 kg to wskazanie do cesarki, tyle ze to Twoje 3 dziecko wiec moze masz wyższy limit. Tylko ten brzuszek. Jesli dobrze pomierzyli to faktycznie nie ma co ryzykować.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
kasia.zosia, duży dzidziuś widzę, ja bym była przerażona porodem sn tak dużego bobasa, ale tak jak już ktoś napisał, widać że spokojna jesteś a to najważniejsze.
daj znać nam co i jak :)
 
Kasia. zosia toż to prawie 2 razy tyle co mój Wiktor. Niesamowite, że są takie rozbieżności między noworodkami tego samego gatunku;)
Myślę, że po konsultacji z lekarzem bez problemu podejmiesz decyzję

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry