reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
I ja poproszę o dodanie jeśli mogę
Drusia ja mam laktator canpolu, u mnie się sprawdza. Pożyczony co prawda, ale z tego co wiem to nie jest drogi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. I u nas nocka kiepska, na dodatek chyba źle zapiełam pieluszkę i mi się cały zasiusiał. Krzyczał przy przebieraniu, że chyba obudził pół osiedla.
Pytanie, czy jak w pieluszce w kupce widać grudki mleka, to źle? Kupka jest koloru żółtego, więc kolor prawidłowy, wydaje mi się ze go troszkę brzuszek może boleć i tak się zastanawiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja w szpitalu sie pytalam lekarza bo myslalam ze ma biegunke :) i te grudki to jest normalne bo beda sie pojawiac jak karmisz piersia....
Ja tez jem wszystko. Dzisiaj w nocy Mala ladnie spala, budzila sie jak w zegarku co trzy godziny, pojadla i poszła dalej grzecznie spac. Co najwazniejsze w swoim lozeczku :-) wstalysmy przed osma dopiero. Ostatnio zauważyłam ze zrobila sie bardzo wygodna i nie chce jej sie piersi ssac :-\ woli ze strzykawki pokarm dostawac. Ale nie poddaje sie i bede walczyc tylko musze zamowic poduszke do karmienia bo mi plecy wysiadaja. Macie jakies sprawdzone wygodne pozycje? I chyba laktator elektryczny bo reczny mnie bardzo meczy. Mozecie jakis polecic? Z gory dziekuje :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom

IMG_1165.jpg
Dostalam taka mala medeli i jest swietna wiec bardzo polecam, niestety nie wiem jaka cens ale mozesz poszukac uzywana i wtedy musisz dokupic tylko zestaw tych rurek...
Mam tez reczna medeli ale ciezej sie pobiera mleka, bola mnie sutki i jest niewygodna..

My dzisiaj mamy wizyte u glupiego pediatry.... wybralam takiego fajnego dla malego ale ciagle nas przyjmuje taki nieprzyjemny bo tylko on ma wolne miejsca... ciekawe ile maluszek przytyl :)
 

Załączniki

  • IMG_1165.jpg
    IMG_1165.jpg
    108,3 KB · Wyświetleń: 88
reklama
Do góry