reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Myszka gratulacje serdeczne:)

Martii karmienie mieszane jest zgubne tak u nas mowia, ze rzadko sie udaje i mozna probowac po skonczonych 6 tyg jak dziecko juz ladnie piers ssie. I wtedy jest szansa ze moze sie udac.

Teraz to prosta droga do karmienia butelka. Chcesz karmic piersia to niestety musisz o to zawalczyc, bo wyglada na to ze teraz sie nie udaje. A przyczyny moga byc rozne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko chyba w tej chwili najważniejsze jest to, że dziecko nie przybiera na wadze i to dłuższy czas.
 
IMG_1072.jpg

Ja dokarmialam w szpitalu takim mlekiem plus jednorazowe smoczki w zestawie ...


Wlasnie z krmieniem najgorsze jest to ze kazdy mowi co innego i taka niedoswiadczona mama nie wie co ma robic.. ja nie chcialam w ogole dokarmiac a wszyscy dookola ( rodzina) mowila zebym kupila mleko.. jak na wizycie u pediatry okazalo sie ze duzo schudl i musze dokarmiac to sie zgodzilam bo nie chcialam wykonczyc dziecka...pozniej znowu w szpitalu ja chcialam ograniczyc lekarze i doradca latkacyjny tez mowili ze max 30 ml co 3 h pozniej zwiekszyli na 45 ml ale pielegniarki non stop kazaly mi dawac mm bo w nocy plakal, maz tak samo ale z nim to akurat sie poklocilam i byl spokoj...
Wczoraj po naszej rozmowie postanowilam nie dokarmiac, wpierw odciagnelam mleko ale pierdola jestem i zapomnialam przy pierwszym uzyciu wysterylizowac wiec musialam wylac... ale od 21:00 do teraz 13:16 nie dalam mu nic sztucznego tylko piers...
Nie wiem czy to wplyw ze wrocilismy do domu ale malutki wkoncu slicznie przespal cala noc tylko budzilam na karmienie i mam nadzieje ze tsk juz bedzie caly czas :)
 

Załączniki

  • IMG_1072.jpg
    IMG_1072.jpg
    111,2 KB · Wyświetleń: 479
Myszka7_2005 gratuluję i życzę dużo zdrówka córci :) nie dostałaś leków przeciwbólowych?

Skomplikowana sprawa z tym karmieniem. O ile nastawiam się na to, że być może mała będzie "wisiała przy cycku" cały dzień i to nie będzie powodem do dokarmiania, o tyle też nie wiedziałabym co robić w sytuacji, gdy dziecko za mało przybiera na wadze...
 
reklama
Do góry