reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Myszka gratuluje :) To dziś mamy trójeczkę :) monsku a jak u Ciebie sytuacja?

caly dzien raz za czas mocne skurcze, ale nieregularne, wkurzajace ze tak sie potrafi nagle wyciszyc, grr

Gratulacje dla rozpakowanych mamusiow!! :)

Co do kp to nie wiem czy umiem doradzic, ja bym szla w zaparte zeby byl cyc, ale nie wiem jak dlugo. Nie wiem, bo nie mialam problemu z pierwszym..
 
Ja rozumiem, że kp jest ważne ale potrzeba tez zdrowego rozsądku. Teraz taka nagonka na kp jak i na rodzenie SN.
Trafiłam na artykuł, w którym jest dobre podsumowanie karmienie piersią jest ważne ale musi byc bezpieczne.
 
Madaaalena ja dopiero tak naprawdę od kilku dni czuję, jak to jest, gdy dziecko naciska na pęcherz. Ma - sa - kra :p czasami latam nawet co 20 minut do toalety...
Barnek to "super", że położne takie dokształcone... rozumiem, że można czegoś nie wiedzieć, ale chyba powinny w takim razie albo skierować Cię do kogoś, kto Ci pomoże, albo same powinny zdobyć informacje o tym, jak pomóc...
natkaPolka i jak tam u Ciebie? Piszą się jakieś skurcze na ktg?

Ja jutro mam ostatnią wizytę u ginekolog, ciekawe ile mała już waży :)

Piszą sie ale szału nie ma, rodzic nie bede wiec mam nadzieje ze mnie jutro wypiszą [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z mojej perspektywy to tak wyglada ze niby jest nagonka na karmienie piersią ale jak już przyjdzie co do czego i potrzebna jest pomoc to albo wiedzy brak albo chęci i zaraz się namawia na mleko sztuczne, nie szuka przyczyn, nie daje się szansy.

Jenny chyba tylko w aptekach ewentualnie internetowych.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A Iza dawała już znać czy urodziła? Ktoś pisał ze 3 dzieciaczki już są a ja dodałam dwa (Asia i myszka) do listy i nie wiem czy nic nie przegapiłam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry