reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Myszka GRATULACJE
Martii współczuję z tym karmieniem też nie wiem jak zareaguje jak mi się coś takiego przytrafi. Teraz tylko myślę, że musisz się skupić na tym maleństwo przybrało na wadze.
Dziś po wizycie szyjka trzyma, mały już bardzo nisko i waży 3700
Też mi się wydaje, ze teraz najistotniejsze jest, żeby mała zaczęła przybierać. Rzeczywiście przyczyny nieprzybierania mogą być różne, ale najłatwiej wykluczyć tę, że się nie najada, właśnie dokarmiając.
 
Napisałam posta i mi go zeżarło:(

Mi kazali dokarmiać Wiktora, tylko, że na tyle się rozkręciłam, że on już nie chce nic poza moim mlekiem;) Zjadł dziś jeszcze przez cały dzień 20 ml mojego mleka odciągniętego. Jestem zdania, że najważniejsze jest zdrowie dziecka i jeśli nie przybiera, to ambicje trzeba odłożyć na bok i dokarmiać. Mi jest łatwiej ryzykować, bo to moje kolejne dziecko i mam jakieś tam doświadczenie. ALE... zamówilam wagę, bo mogę eksperymentować, ale spokojna będę dopiero jeśli będzie się to przekładać na realne efekty - wzrost wagi.
Jestem mega szczęśliwa, że jesteśmy w domu. Jestem o wiele spokojniejsza, jem to co powinnam, Wiktor jak inne dziecko, spokojny, ładnie śpi - w nocy tylko jeden godzinny maraton cycowy, jedna przerwa 3,5h:O Je co 2 - 2,5h, zazwyczaj około 30 minut - ssie z dwóch piersi. Mamy pierwszą kąpiel za sobą, Wiktorek nawet się nie skrzywił:) Bardzo fajnie sprawnie poszło:)

Myszka gratuluję!
 
Hm właśnie się zastanawiam czy noworodka można wazyc na takiej normalnej wadze czy muszą być te specjalne dziecięce.
 
Hm właśnie się zastanawiam czy noworodka można wazyc na takiej normalnej wadze czy muszą być te specjalne dziecięce.

Na normalnej to chyba ciężko, nawet położyć maluszka :) poza tym chyba musi to być dość dokładna waga

Jagódka to super ze już w domu! Widać dzieciaki nie przepadają za szpitalami. I mamy zreszta tez :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry