reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny ja sie obudziłam rano j miałam dziwnie mokra piżamę nie za wiele tego było ale postanowiłam pojechać na IP i sprawdzić. Okazało sie ze to nie wody tylko jakies upławy jednak zdecydowano zostawić mnie na oddziale przedpoordowym ze względu na wielkość dziecka - koniec 38tyg a on ma 4kg i ogólna obserwacje :) wiec leze podłączona pod ktg i mam nadzieje ze sie cos wyjaśni :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Człowiek się chwilę zdrzemnie q tu boom cyk cyk kolejny maluszek na świecie :d

Asia - gratulacje !!

Nasza przestała już tak szaleć, teraz się bardziej wierci, pręży, łapki wsadza tam gdzie nie powinna i boli. Nam gin kazała zwracać uwagę na odmienne ruchy małej. Czasem faktycznie wyłazi z niej leniwiec, że tyle o ile smyrnie, czasem mały złośnik, ale póki co wszystko wracało do normy. Choć z 2-3 razy spanikowałam, że coś może być nie tak
 
dziewczyny w moim suwaczku (większość go ma) jest napisane o różnicach dzieci - no to ja ogłaszam mam małego świra w brzuchu :D wczoraj mój Małżon gadał z brzuchem, a ja kwiczałam, bo ta tak szalała po nim :) miejsca nie było, żeby go nie wybrzuszyła ;) jestem w czwartej ciąży, ale ten dzieć mnie wyjątkowo zaskakuje, mój starszak to nawet 3 dni potrafił się nie ruszać, młodszy broił bardzo po brzuchu, ale w końcówce już tylko delikatnie się wypychał, jedyne moje pocieszenie jest takie, że w dzień harcuje, a w nocy śpi - bo nawet jak się budzę i wstanę to tylko czuć, że zmienia pozycję spania :D a jak u Was z tymi ruchami?
U mnie też mała wariatka, starsza była zdecydowanie spokojniejsza.
 
Waga mojej Oliwii nadal stoi w miejscu byliśmy dziś z nią prywatnie u podobno dobrego ,,specjalisty,, zbadał ja zrobił usg i stwierdził żeby już nie bawić się w karmienie piersia bo dziecko zaraz skonczy 3 tygodnie a waga taka jak przy wypisie 2720. Mała wisi mi większość dnia na cycu a poprawy brak. Kazał kupić nam mm Ha i już nie zostawiać do cyca. Co i tym myślicie...
 
Waga mojej Oliwii nadal stoi w miejscu byliśmy dziś z nią prywatnie u podobno dobrego ,,specjalisty,, zbadał ja zrobił usg i stwierdził żeby już nie bawić się w karmienie piersia bo dziecko zaraz skonczy 3 tygodnie a waga taka jak przy wypisie 2720. Mała wisi mi większość dnia na cycu a poprawy brak. Kazał kupić nam mm Ha i już nie zostawiać do cyca. Co i tym myślicie...

Może jeszcze jeden specjalista? A to był specjalista od karmienia czy jakis inny?
Podał jakaś przyczynę?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lek. Pediatra z certyfikatem doradcy laktacyjnego. Powiedział że jeśli noworodek chociaż raz dostanie butelkę to już później nie ssie piersi efektywnie tylko się bawi. Mozna jeszcze probowac jesli waga dziecka idzie do gory, a u nas nic. No i stwierdzil ze ta kupa raz w tygodniu to kupa glodowa. Ze ze nie ma czym robic czesciej. Oliwce podawali raz w szpitalu mm i w domu może ze 3 razy jej dawalam.
 
Opowiem Wam jak było.
1:50 charakterystyczny dźwięk pekajacego woreczka (coś jak balon z gumy do rzucia kiedy pęka w ustach) obróciłam się i poczułam ciepło WODY :)
Po 2 byłam na IP 2 cm rozwarcia i szyja do skrócenia.
Później chodzenie, piłka pod prysznicem, pocieranie sutkow... Około 6 godziny było 5 cm, 7:40 dostałam oxy i o 9 Lila już z nami :)
10 pkt.płakała głośno. Ja bez naciecia nawet spoko się czuję brzuch boli tylko jak przy okresie. Cyca złapała teraz śpi :)
 
reklama
Do góry