reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
dziekuje dziewczyny. tylko ze u nas jeszcze jest taki problem ze mała od 2 tygodni nie przybiera na wadze, wazy 2720 czyli dokładnie tyle ile w dniu wypisu ze szpitala. pałozna kaze dokarmiać, lekarz wogole olał sprawę- a ja nie wiem co robic. pokarm raczej mam bo zjada i spokojnie spi

A ile razy moczy pieluchę w ciągu dnia? Powinna tak kolo 6, to znaczy ze je dość dużo. Nie zasypia zanim się naje?
Zobacz tu na ten artykuł, może coś ci się skojarzy. Czasem jest przerwa w przybieraniu na wadze, bo tak dzidziusie rosną skokowo
Link do: Niemowlę nie przybiera na wadze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Barnek chcialabym żeby u mnie się to tak na spokojnie potoczylo, zebym mogła sie przygotowac do szpitala [emoji4] Oby reszta porodu byla szybka i przyjemna na tyle ile to możliwe!

Misia-A no wykorzystam ta sytuacje i pojde na egzamin jakby nigdy nic, może sie nie skapnie ze sie pomylił i nie bede musiala juz pisac kolokwium [emoji16]

Gamka mam nadzieję, że u mnie jutro bedzie ten wyjatek i porobie cos w domu bo niedlugo nam zabraknie sztuccy [emoji23]
 
Klauduska czesto sie tak spkojnie toczy. Zobacz sama ile tu dziewczyny pisaly na spokojnie, za nim do szpitala pojechaly i poród sie na dobre zaczął.

Ja myślałam ze juz Wszytsko wiem na ten temat... a tu prosze skurczy właśnie brak a jak sa to słabe i nierugularne... a juz byłam pewna ze urodzę dzis...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Barnek zdaje sobie sprawe ale i tak mysle, ze jak bedzie to nikt nie wie bo kazdy porod jest inny. Tak samo sobie życzę zeby dziecię urodziło sie szybko w malym bólu i oby za bardzo mnie tam na dole nie pokiereszowalo [emoji1]

Od jakiegoś czasu dzidzius wyciaga mi nogi pod same zebra. Ciagle brzuch mam pod same piersi i nozki albo wystają pod nimi, albo z prawej strony brzucha. Myślałam, że im bliżej porodu tym dziecko mniej bedzie sie ruszalo ze wzgledu na brak miejsca i bedzie pozginane tam na dole, zwlaszcza ze juz dawno jest w kanale rodnym glowka do dolu a ona ciagle wyciaga rece na dole a nogi pod samymi cyckami [emoji19]
 
Barnek zdaje sobie sprawe ale i tak mysle, ze jak bedzie to nikt nie wie bo kazdy porod jest inny. Tak samo sobie życzę zeby dziecię urodziło sie szybko w malym bólu i oby za bardzo mnie tam na dole nie pokiereszowalo [emoji1]

Od jakiegoś czasu dzidzius wyciaga mi nogi pod same zebra. Ciagle brzuch mam pod same piersi i nozki albo wystają pod nimi, albo z prawej strony brzucha. Myślałam, że im bliżej porodu tym dziecko mniej bedzie sie ruszalo ze wzgledu na brak miejsca i bedzie pozginane tam na dole, zwlaszcza ze juz dawno jest w kanale rodnym glowka do dolu a ona ciagle wyciaga rece na dole a nogi pod samymi cyckami [emoji19]

Klauduska mój mały to samo robi, w nocy sie z boku na bok nie mogę przeturlac tak mnie zebra bolą [emoji58]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
NatkaPolka otoz to! Do tego brzuch zamiast mi sie opuszczac to mam coraz wyżej [emoji16] Jak sie wkurze to ja przepycham na dol i wtedy rekami grzebie [emoji1]
 
Sojnabig gratulacje!! Nareszcie się doczekałaś :)
Barnek trzymam kciuki oby szybko poszło :)
Marti22 dzisiaj miałam położna i pytała czy KP, ja ze tak ale dokarmiam. Reguła przy KP jest taka że ile razy jest przystawiany to tyle ma zrobić kupek [emoji33] jestem w szoku bo potwierdza się że na dobę może iść nawet 20 pampersow!!! To słowa położnej, ale po dzisiejszym dniu stwierdzam że po każdym KP kupna była i jadł bardzo często.

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
Sojnabig gratulacje!! Nareszcie się doczekałaś :)
Barnek trzymam kciuki oby szybko poszło :)
Marti22 dzisiaj miałam położna i pytała czy KP, ja ze tak ale dokarmiam. Reguła przy KP jest taka że ile razy jest przystawiany to tyle ma zrobić kupek [emoji33] jestem w szoku bo potwierdza się że na dobę może iść nawet 20 pampersow!!! To słowa położnej, ale po dzisiejszym dniu stwierdzam że po każdym KP kupna była i jadł bardzo często.

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka

Marzenka serio to pierwsze słyszę taka teorie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry