reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Kosik ale czemu aż kilka dni miałoby to trwać ? Kto ma termin na przyszły tydzień i na kiedy ?
 
Jagódka a to bolało? Jakies straszne to było?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie boli zupełnie, nic się nie czuje, najwyżej właśnie to pyknięcie o którym pisałyśmy :) przebija się albo takim długim, cienkim metalowym przyrządem albo maja tez rękawiczki z malutka igiełką na palcu. Ja bałam się przy pierwszym bo właśnie lekarz wyciągnął to coś metalowego i myślałam ze będzie bolało i w ogole stres ze to już ze zaraz będę rodzic. Za drugim razem już na luzie :)
Ja mam termin na piątek ale ogólnie dużo dziewczyn ma w tym tygodniu. Lista jest do wglądu :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze raz moje gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mamuś :) musze nadrobić zaległości co tam u Was ale coś mi się ostatnio mało czasu zrobiło :) . My jeszcze w szpitalu bo synek żółtaczki dostał a tak po blisko 4 miesiącach mieliśmy dzis wracac do domku ale teraz najważniejsze żeby odpuściła i wszystko było dobrze.
 
Iza powiedzieli mi ze wywoływanie trwa do tygodnia zebym sie nastawila..

Plan mam taki: jak dzis nic sie nie ruszy to jutro cewnik, w pon oxy 6h, i jakby co to sroda i piątek tez oxy 6h i max do piatku musze urodzic cokolwiek to znaczy..

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry