reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Magdalena- a kiedy twoj maluch się urodził ? Bo mój to chyba jakiś nie nażarty ;) - wzera juz chyba z 90 ml - urodził się 26.01,

Co do wędzidełka, tak kilka położnych juz u mnie było on ma cały język przyczepiony do samego końca i nie ma takiego ruchu po prostu, nie wysysa wszystkiego, i z butelki jeść nie umie, najgorsze ze nie widziałam tego wcześniej! Urodził się w czwartek a zauważyłam w sobotę ! Darł się niemiłosiernie, cały czas na cycu siedział praktycznie nic nie spałam w ciągu tych 3 dni, a skończyło się na szpitalu - dziecko się odwodniło , dostał temperatury- masakra !
Ja nie mam nerwów żeby iść z nim na to podciecie wiec tata idzie z nim - ja bym tam chyba się zawyła ...eh , ale musimy ...

Jagódka - super ze tak szybko poszło ! :)

Sojnabig- jeju kobieto współczuję ci ze nic się nie rusza, my chyba miałyśmy podobny termin z tego co pamiętam, a tyle się narzeka na koniec, że już naprawdę chce się urodzić, mam nadzieję że zaraz ruszy i szybko pójdzie,

Barnek- mnie mierzi na sama myśl podciecia tego, ale im mniejszy tym lepiej ,

Koksik-to cie babka nie pocieszyla. .. oby szybko poszło! Skacz na piłce, chodź po schodach :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Iza powiedzieli mi ze wywoływanie trwa do tygodnia zebym sie nastawila..

Plan mam taki: jak dzis nic sie nie ruszy to jutro cewnik, w pon oxy 6h, i jakby co to sroda i piątek tez oxy 6h i max do piatku musze urodzic cokolwiek to znaczy..

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Pewnie zależy od kobiety ale u mnie trwało po kilkanaście i kilka godzin. Przy pierwszym podali mi oksytocynę rano koło 11 i wtedy tez przebili pęcherz. Urodziłam po 23, ale skurcze czułam tylko 2 h, parte pół. Drugi porod żel o 8 rano, skurcze po 12, koło 14 przebity pęcherz, urodziłam o 14:30. Czasem po prostu oksytocyna nie zadziała szybko i trzeba jej więcej podać. Życzę Ci jednak żeby to trwało max 1 dzień :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to nie jest tak, że od odejścia wód czy przebicia pęcherza powinno się urodzić w ten czy inny sposób w ciągu 24 godzin?
 
A to nie jest tak, że od odejścia wód czy przebicia pęcherza powinno się urodzić w ten czy inny sposób w ciągu 24 godzin?

Od odejścia wód czy przebicia pęcherza to tak, ale od samego podania oksy czy żelu to nie. Teraz juz coraz rzadziej stosuje się przebijanie pęcherza jako sposób na wywołanie porodu bo moze mieć prawdopodobnie najwiecej skutków ubocznych no i bywa często nieskuteczne a co za tym idzie musi być zrobione cc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kosik-trzymaj się, oby szybko poszło!
Sojna-myślę o Tobie, musi się w końcu to wszystko skończyć...!!! Nie jesteś sama ;-)
.jagódka-no dzielna i twarda kobieta, co tu dużo mówić ;-)

Zazdroszczę Wam mamuśki, że macie już swoje Skarby przy sobie, ja na przyszłą sobotę mam termin, tak bardzo bym chciała, żeby córcia się pospieszyła na świat.. przeraża mnie wizja wywoływania i chodzenia na ktg, jak widzę co się dzieje.. i czytam ..
W pn mam wizytę może po wizycie mi coś ruszy.
Ani czopa ani nic.. Co prawda moja mama miała tak samo, ze 3x wody jej odeszły i już, ale ja naprawdę czekam jak głupia..
 
Kosik-trzymaj się, oby szybko poszło!
Sojna-myślę o Tobie, musi się w końcu to wszystko skończyć...!!! Nie jesteś sama ;-)
.jagódka-no dzielna i twarda kobieta, co tu dużo mówić ;-)

Zazdroszczę Wam mamuśki, że macie już swoje Skarby przy sobie, ja na przyszłą sobotę mam termin, tak bardzo bym chciała, żeby córcia się pospieszyła na świat.. przeraża mnie wizja wywoływania i chodzenia na ktg, jak widzę co się dzieje.. i czytam ..
W pn mam wizytę może po wizycie mi coś ruszy.
Ani czopa ani nic.. Co prawda moja mama miała tak samo, ze 3x wody jej odeszły i już, ale ja naprawdę czekam jak głupia..
Ty przynajmniej masz jeszcze tydzień. A mi zostały 3 dni i jak na razie to cisza :(
 
reklama
Heheh dziewczyny spokojnie, po terminie wcale nie jest tak zle rodzic. Jak już się zacznie w końcu to jest taka euforia ze pomaga uśmierzyć ból :D i tak nie później niż jakiś tydzień/dwa urodzicie. Dopóki z dzidziusiem jest wszystko dobrze można spokojnie rodzic do 42 tygodnia. A tak poza tym to Wy jesteście przed terminem jeszcze :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry