reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Kosik ale czemu aż kilka dni miałoby to trwać ? Kto ma termin na przyszły tydzień i na kiedy ?
 
Jagódka a to bolało? Jakies straszne to było?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie boli zupełnie, nic się nie czuje, najwyżej właśnie to pyknięcie o którym pisałyśmy :) przebija się albo takim długim, cienkim metalowym przyrządem albo maja tez rękawiczki z malutka igiełką na palcu. Ja bałam się przy pierwszym bo właśnie lekarz wyciągnął to coś metalowego i myślałam ze będzie bolało i w ogole stres ze to już ze zaraz będę rodzic. Za drugim razem już na luzie :)
Ja mam termin na piątek ale ogólnie dużo dziewczyn ma w tym tygodniu. Lista jest do wglądu :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze raz moje gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mamuś :) musze nadrobić zaległości co tam u Was ale coś mi się ostatnio mało czasu zrobiło :) . My jeszcze w szpitalu bo synek żółtaczki dostał a tak po blisko 4 miesiącach mieliśmy dzis wracac do domku ale teraz najważniejsze żeby odpuściła i wszystko było dobrze.
 
Iza powiedzieli mi ze wywoływanie trwa do tygodnia zebym sie nastawila..

Plan mam taki: jak dzis nic sie nie ruszy to jutro cewnik, w pon oxy 6h, i jakby co to sroda i piątek tez oxy 6h i max do piatku musze urodzic cokolwiek to znaczy..

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry