reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Ale przecież to się może zmienić w ciągu kilku godzin. Nigdy nie słyszałam o takim zaleceniu:confused:

Tutaj tak robią tylko w przypadku gdy główka jest wysoko, bo pępowina może wypaść. Jeśli będę mieć z kim dzieci zostawić to mi nawet na rękę bo nie będę musiała na męża czekać. Mam tak w zaleceniach napisane wiec w sumie czy główka się obniży czy nie to już nie ma znaczenia. Ale czytałam na forach ze w niewielu krajach jest takie zalecenie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratulacje dla wszystkich mam i ich robaczkow :) zdrowia i duzo duzo milosci. Piekne chwile za Wami a jeszcze piekniejsze przed Wami :)
Ja tez dolaczam sie do tych, ktore jeszcze nie chca :) Lubie to bycie w ciazy, nie mam jeszcze dosc ;)
 
Ja to juz sama nie wiem co chce... Celem byl dla mnie koncowka stycznia, jutro 1 luty a ja tez jakos jeszcze nie chce.
Wszyscy juz czekaja,m plus dzieciarnia, rodzina... a tu cisza poki co....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie wreszcie podbrzusze coś ruszyło. Po wizycie udało się zrobić zakupy i wiecie co? Pierwszy raz od hohoho krocze przy chodzeniu mnie nie bolało!! :d za to później troszkę podbrzusze się odezwało:) ale tylko troszkę :)
Właśnie skończyłyśmy akcję pocenie. mam nadzieję, że dojdę w miarę szybko do siebie, wiadomo, poranki i wieczory są najgorsze :/

Ja się bardzo boję końcówki ciąży, nie tyle porodu (wiem, że będzie bolało i staram się o tym nie myśleć), ale ze coś pójdzie nie tak, albo za długo będą zwlekać w szpitalu jakby coś nie szło, albo podejmą jakąś złą decyzję
 
Nam zabrakło 6.5 godziny, ale trzymamy kciuki za pozostałe [emoji4]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
reklama
La_nina a ja wlasnie mam mieszane uczucia. Z jednej strony lubie ten swoj brzuszek ale bardziej chyba chce juz miec malenstwo przy sobie i moc wrocic do wygod zwiazanych z "niebyciem" w ciąży [emoji1]

Wczoraj znow uaktywnil mi sie syndrom wicia gniazda. W koncu zrobilismy z malzem jakies zdjecia na pamiatke z brzuszkiem [emoji4]

Wszystkie w dwupaku? Czy u którejś w nocy się coś zmienilo ;>

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry