reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Anna25 Gratulacje!

Ja z dnia na dzień gorzej się czuje, te skurcze, bole szyjki i podbrzusza wykanczaja. Zaczęłam się bać porodu, przypomniał mi się pierwszy. Dalej chora jestem, do tego małego rozlozylo, noc nie przespana.
 
reklama
U mnie tez nie lepiej, wczoraj mnie zważyli w gabinecie, 24 kg na plusie, zostało mi 9 dni do terminu wiec pewnie przekroczę moje magiczne 25 kg. Strasznie męcząca jest ta waga, w nocy ciężko z łóżka się zwlec a w dzień ciężko robić niektóre rzeczy.
Klauduska ja tez już powoli myśle o tych wygodach przedciazowych.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia.zosia ja do tej pory nabieralam powoli na wadze ale od jakiegoś miesiąca tak szybko waga rośnie, że aż boję się na ilu kilogramach sie zatrzyma. Poki co to chyba z 9kg i juz czuję ból pleców i problem z wieloma czynnościami, a co dopiero u Ciebie z takim dodatkowym bagażem, zwłaszcza że też jesteś drobniutka.

Airfix wspolczuje strasznie [emoji21] Te wszystkie wirusy i przeziebienia teraz to tragedia, ciągną się i ciągną.

Nie wiem czy Wam pisałam kiedyś ale dziewczynkę, której udzielałam korepetycji meczyl okropny kaszel. Przez dobre 1,5miesiaca lekarka ja leczyla, raz podejrzewala alergie, potem wirusowke i inne. Przez ten czas dziewczynka az wymiotowala przy tym kaszlu ale nic poza nim nie bylo. No dla mnie to typowe objawy na krztusiec. I zasugerowalam rodzicom, żeby jej zrobili badania pod tym kątem. Okazalo sie, ze rzeczywiście mała miala krztusiec... A lekarka nawet nie wpadla na to, zeby jej zrobic te badania po tym calym czasie leczenia... Ja sama przechodzilam krztusiec z 5lat temu ale moja lekarka od razu jak mnie zobaczyła zrobila badania. Po tym wlasnie stwierdzam, że sumienny lekarz to teraz rzadkość. Większość przepisze antybiotyk i tyle, nie zagłębia się ani trochę w rzeczywistą przyczynę choroby...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozmaryn tez mam taki cel, mam nadzieje, ze nie przenoszę do marca [emoji26] Po weekendzie mogę już śmiało rodzić więc zaczynam wszystkie metody "s" stosowac od poniedziałku [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak bardzo chciałam to teraz wolę poczekać.. Wczoraj miałam stan podgoraczkowy i katar strasznie męczy, nie chcę trafić teraz na porodowke bo nie będę miała siły rodzić..
A wszystko przez szwagierke , bo przychodzi do teściów z chorymi dziećmi i zostawia zarazki ech.. [emoji48]

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
Ja po 4 miałam skurcze, teraz spokój. Jutro "mój wywrozony"[emoji6] termin. I coś czuję, że to może być to;) Na dziś jakichś większych planów nie mam. Wczoraj wszystko uprasowalam. Czuje się bardzo zmęczona. Ja za ciążą tęsknić nie będę i chciałbym już urodzić, pozbyć się brzucha i nadmiaru kg i wody. Najbardziej wagę czuje w stawach kolanowych. Nie wiem jak te wszystkie grube baby normalnie funkcjonują;)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie wole nie nastawiac, ze do poniedzialku czyli terminu sie wyrobie.. wszystkie dzialania koncza sie zakwasami w miesniach i moze lekkich skurczach, ktore szybko przechodza. Po prostu staram sie prowadzic normalny dzien, bo co? chalupe trzeba posprzatac, ugotowac, dzieckiem sie zajac itp

Dzis mam fatalne cisnienie, kawe wypilam i dalej czuje, ze mi slabo i w glowie sie kreci. Moze odwioze dziecko do przedszkola i spedze czas na fotelu z ksiazka, moze oko na chwile przymkne..
 
reklama
Marzenka - rozumiem Cię doskonale, jak mi się przypałętało przeziębienie, to już niekoniecznie chcę tak szybko rodzić :p choć nadal mam dosyć. To nieszczęsne zimno zrobiło mi się w konciku ust i ciągle się coś babrze! Wro

Przez tą wodę to mam problem z palcami, czasem ciężko je normalnie zgiąć i rzecz jasna bolą wtedy :/
 
Do góry