reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Kasia.zosia - masz rację! Akurat z tym jestem spokojna, że nie muszę biec do szpitala i że mogę na luzie wszystko wcześniej sobie ogarnąć :)
Super_mysz - no ja mam nadzieję, że ze szpitala nie wyjdę dalej z brzuchem bo stwierdza, że mam przyjść za tydzień :p
Ellie123 - powodzenia!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ellie - trzymam kciuki!

sojnabig - ja cie doskonale rozumiem, sama sie dziwilam jak to jest, ze im bardziej termin zostawal w tyle-tym bardziej bylam wk***
 
Witam się ze wszystkimi :)

magdalena79
ja też łykam prenatal duo, zastanawiam się, czy po porodzie nie pić samych tych tabletek z DHA. Ja u siebie płacę ok. 40 zł/miesiąc.
sojnabig, a co lekarz Ci powiedział o tych ruchach?
Ellie123 powodzenia, trzymam kciuki! :)

Ja nie wyobrażam sobie ani picia alkoholu, ani palenia papierosów w ciąży. A na przykład moja koleżanka była w ciąży i wtedy brała ślub i jej ginekolog powiedział, że kilka kieliszków wódki spokojnie się może na weselu napić :oo:
 
Gamka - kilka kieliszków wódki? :/ super lekarz, nie ma co...

Na temat tych ruchów nie powiedział mi nic, mam się zapytać swojego gina podczas usg -.-. Dobrze, ze jutro wizyta...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tym bardziej przeraża, że powiedział to lekarz ginekolog... a znam taką jedną "mądrą" kobietkę, która twierdziła, że w ciąży można palić papierosy. Według niej między mamą a maluchem jest taki filtr, który nie przepuszcza nikotyny i innych świństw z papierosa do dziecka...

Napisz jutro, co Ci powiedział gin o tych ruchach, bo też jestem ciekawa.
 
Ellie powodzenia :) trzymamy kciuki .
U mnie tez cisza :/ dwa tygodnie do terminu zostało i obawiam się ,że samo się nie zacznie. Chciałabym już urodzić ,ale coraz bardziej się stresuje :D
 
Ja znam jeden przypadek, ze dzidewczyna przed ciaza palila duzo i strasznie byla w nalogu i jak probowala rzucic (przed ciaza) to deprecha i inne stany. Jak zaszla w ciaze to lekarz kazal jej zredukowac do max 3 papierosow dziennie, wiec on jak juz nie mogla wytrzymac to szla sobie pociagnac z 2 razy, odcinala koncowke i zostawiala na pozniej. Wg lekarza, jakby rzucila z dnia na dzien to z tego stresu moglaby poronic. To tylko jeden jedyny przypadek, ktory znam
 
monsku kiedyś niby ginekolodzy tak własnie mówli ;/ moja kuzynka była w ciąży z 10 lat temu i nie paliła nałogowo tylko od czasu do czasu, a w końcu niby tak ją zaczęło ciągnąć do papierochów, że lekarka jej pozwoliła, że niby dziecko "jest przyzwyczajone"... Ja tego nie komentuję, bo jak widzę babeczkę z brzuchem i papierosem to mam ochotę podejść i jej tego papierocha wyrzucić....
 
reklama
Gamka - napisze na pewno wszystko po wizycie :)
Haha, omg filtr?:D skąd się te laski biorą [emoji23]

Dysiak - niby nic nie wiadomo a ja też miałam taki przeczucie i się sprawdziło :p

Monsku - też słyszałam o tym, że niby można "ograniczyć". Ale uważam, że to jest tylko i wyłącznie kwestia silnej woli i przed ciążą, jak i w trakcie. Ja w pierwszej ciąży, która poronilam zapalilam chyba ze 3 razy. O matko, jakie ja miałam wyrzuty sumienia po każdym papierosie... Później plulam sobie w brodę że poronilam ma pewno przez to...
W końcu po 5 latach powiedziałam koniec i 3 miesiące przed zajściem w tą ciąże rzucilam. Nie ograniczalam, po prostu z dnia na dzień przestałam palić. I mimo, że czasem mam takie wrażenie, że bym zapalila to chyba sama sobie strzelilabym w ryj, gdybym to zrobiła...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry