reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Gdzieś czytałam ze żeby naprawdę dziecko uchronić przed wpływem substancji z papierosów to trzeba by było o wiele wcześniej przed ciąży rzucić palenie. Co nie znaczy ze powinno się palić. Moja siostra tez nie pali nałogowo (powiedzmy od czasu do czasu) ale w ciąży zawsze przestawała całkowicie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O Matko, ale naprodukowalyscie...

Ellie trzymam kciuki :) oby faktycznie to juz wody byly i obys urodzila.

Mi tez taki zielonkawy czop odchodzi. Ja luteine bralam, i podobno moze byc od tego. Nic nie nie swedzi ani nie boli.

Dzis usiadalam w kuchni z laptopem i pracowalam az do teraz. W koncu nadrobilam zaleglosci, i zamknelam czesc rzeczy. Reszta zobaczymy.

Dzis polozna na 14, pewnie sie dowiem ze dalej czekamy, bo juz tutaj nic zrobic nie mozna do terminu.

Jesli chodzi o wino w czasie porodu, to sama sie z netu doksztalcilam... wiec to przez lekarzy/ polozne w Niemczech polecane nie jest. Aczkolwiek na forach kraza takie pytania. Glownie chodzi o ciaze po terminie, aby porod przyszedl potrzeba relaksu. Wiec dlatego ten kieliszek wina i wtedy mozna skurcze wywolac. Mysle, Ze to takie madrosci z lat wczesniejszych.

Moze dzis kolejny styczniowu/ lutowy dzieciaczek sie Pokaze :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie ten przypadek to byl z...15 lat temu? Ja palilam kiedys, rzucilam kilka lat pzred zajsciem w pierwsza ciaze. Rzucilam, bo nie chcialam juz palic, a nie zebym myslala o ciazy :)
 
Ja jak sie dowiedzialam o ciazy przyznam sie szczerze nie rzucilam od razu ale z dnia na dzien przeszlam z grubych na cienkie i z prawie 2 paczek dziennie zeszlam na 3 papierosy i to po polowie palilam.. Tak wypalilam jedna paczke cienkich i pozniej juz nie kupowalam nastepnej i tak do tej pory zostalo. Pozniej w 4 czy 5 miesiacu zapalilam pol od brata bo mnie strasznie ciaglo i to chyba bylo mi potrzebne bo od tamtej pory mnie juz tak nie ciągnie choc nie raz mam ochote zapalic ale juz nie az tak...

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się biorę za odkurzanie. Od zeszłego tygodnia mam mnóstwo energii.
A najbardziej mnie wkurza to uczucie, ból w podbrzuszu jak na okres, codziennie tak mam.
I ta ciągła ochota na sex..boshe :(:D
Z tym wywoływaniem to faktycznie myślę jak kasia.zosia - bez paniki, spokój i jest się pod opieką.
 
reklama
Ja dziś się zbyt nie wysililam, spaghetti tylko :p ale w weekend zrobiłam ogromny garnek gołąbków i zamrozilam dla M żeby miał :) a jeszcze dzisiaj w polo babka się walnela i zamiast łopatki sprzedała mi schab i spaghetti trochę suche ale cóż :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry