reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Witam się i ja w dwupaku w ten smętny poniedziałkowy poranek.
Co do alko, ja nie uznaję nawet kropelki, na początku ciąży mi się śniło, że się upiłam z koleżanką, obudziłam się cała spocona i przerażona, że piję w ciąży tak realny miałam sen :D
A to co Myszka7_2005 napisała, że koleżanka piła lampkę wina na hemoglobinę...ma sa kra!!!
.jagódka-zazdroszczę pedicuru. Mi nikt stóp nie może dotknąć tak łaskocza.
Najgorzej, że mam suche, smaruję masłem shea i różnymi specyfikami, ale nie pięknieją. W ogóle dziecko ze mnie "wyciąga" to co najlepsze. Marzę o farbowaniu u fryzjera, sama zawsze maluję odrosty tylko, a poszłabym na całościowe malowanie - żeby nie było prześwitów, żeby odświeżyć wygląd, ale mam paranoję, że zacznę tam rodzić na fotelu :D
Anna25, trzymam za Was kciuki :) Może się jeszcze samo rozkręci..?
Super_mysz17 - mnie by ten zielony czop zaniepokoił jednak. Nie wiem, nie znam się, ale on chyba powinien być tylko podbarwiony krwią...?
Zdrówka dla chorowitek!!!

Turluturlu ja mam tak samo jak ty mega suche stopy i praktycznie nic nie pomaga. Może byłoby lepiej gdybym nie chodziła ciagle boso, ale mam ogrzewanie podłogowe i mi w stopy ciagle ciepło

Czop może być przezroczysty, lekko żółty albo podbarwionym krwią, ewentualnie czasem wydaje się mleczny od śluzu. Jeśli zmienia kolor to może świadczyć o jakiejś infekcji.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
MI na suche piety pomoga tylko OLEJ KOKOSOWY, serio! po 2-3 dniach smarowania mialam mieciutkie jak u dzidziusia. Oczywiscie mi tez goraco, wiec nasmarowalabym olejem stopy to chyba bym orla wywinela na parkiecie:)

Ja odgruzowalam chalupe, jakos po weekendzie zawsze syf. Usiadlam, zeby odpoczac ale pierworodny tylko czekal, az skoncze sprzatac, zeby sie pobawic.. taaa
 
Już powoli chce mi się płakać z tej bezsilności....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ale to jest zupełna norma, zarówno 2 tyg przed jak i 2 tyg po. Położna na szkole rodzenia mówiła, że kobiety właśnie wariują strasznie jeśli są już kilka dni po terminie, bo do terminu to spokojnie wysiedzą, choć wiadomo, że on jest tylko orientacyjny, a przekroczona zostanie ta magiczna granica i mózg zaczyna szaleć. Zobaczysz jeszcze kilka dni max i będzie po wszystkim, na zawsze tam nie zostanie ;) Już tyle czasu dałaś radę, że na ich tle te pare dni a może i godzin to przecież pikuś. Trzymam kciuki żeby szybko się akcja zaczęła :)
 
reklama
Do góry