reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Wszystkozajete - no masz całkowita rację, że ta magiczna granica orientacyjnej daty jest okropna :( chodzę już po tym domu tak bez celu, nawet zapominam, że obiad trzeba zrobić :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Sojna powiem ci ze po terminie jak już sie czuje ze porod będzie wywoływany to w sumie u mnie był taki spokój , wiesz ze nie będziesz musiała pędzic do szpitala, nie musisz się zastanawiać czy dobrze rozpoznasz początek, jesteś ciagle pod opieka położnych, w ogole co drugi dzień na ktg to już daje jakieś poczucie bezpieczeństwa i jakoś łatwiej się już odlicza te dni... długo to już nie potrwa :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny ;)
Wracam do żywych, weekend był ciężki chorobowo, myślałam że zejdę tak mnie męczył kaszel i katar, ale juz antybiotyk działa i zaczęłam normalnie funkcjonować ;)

Ja wcześniej lubiłam wyjść ze znajomymi, jakieś drineczki itp, ale jak podjęliśmy decyzję z mężem, że staramy się o dzidzię to piłam ostatni raz na sylwestra 2015/16 i póżniej raz mi się zdarzyło pod koniec kwietnia na imprezie z pracy, ale wtedy byłam pewna, że w ciąży nie jestem, bo miałam cykl bez owu. No i już w ciąży będąc na własnym ślubie w październiku tylko "zamoczyłam język" w szampanie, ale i tak miałam wyrzuty sumienia ;p

Dziewczyny ze skurczami trzymam kciuki, żeby albo się rozkręciło, albo uspokoiło ;)

Chorowitkom dużo zdrówka ;)
Sojna wytrwałości, jeszcze chwilka i Mały będzie z Tobą ;D
Anna25 za Ciebie tez kciuki zaciśnięte mam ;)

Ja po wizycie u gina, nic nie rusza, szyjka nadal zamknięta i gin mówi, że ze 2 tygodnie na pewno jeszcze ponoszę Synka o ile nie przenoszę ;p Mały około 3,1 kg już waży ;)

Miłego dzionka ;)
 
Kurcze to ja wieczorem lepiej zadzwonie do mojej lekarki i zapytam o ten czop. No bo tak mi sie wydaje ze to to bo wyleciala mi taka galaretka zielona w dwoch kawalkach...

Ja pospalam od 7 do teraz i jakos odzylam.

Sojna nie denerwuj sie i nie nakręcaj niepotrzebnie. Tak jak pisze wszystkozajete ta data to tylko orientacyjnie lekarze podaja [emoji6] w środę idziesz do szpitala to na pewno tam juz będą działać w tym kierunku żebyś urodzila [emoji6]



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry