reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Hey dziewczyny :) Ja oczywiście nie mogłam zasnąć jak zawsze :/ spałam do 8 i czuje się marnie. Codziennie wstaje z bólem głowy i bólem pleców.
Ja też się zastanawiam jak mój M się spisze bo to nasze pierwsze dziecko :-) :)
Pyta co jakiś czas czy mały śpi /czy mi dokucza... jak mówię, że śpi to od razu mówi to obudź go niech się rusza Haha -wiec się martwi co nie co :D
Ciąża planowana i wyczekana bo pierwsza poroniona :( ale mam wrażenie ,że się boi tej sytuacji i martwi ,że skończy się wolość itd:happy2:

Tak dużo osób choruje ,że omijam wszystkich przeziębionych szerokim łukiem . Już raz byłam chora i 2 tyg się męczyłam :/ nie chce już nic załapać
 
reklama
a o od rana leży i jęczy a miał temperaturę ledwo trochę ponad 37
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Przy tej temperaturze facet jest już umierający [emoji23][emoji23][emoji23]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Witam sie i ja. Niestety dalej z katarem i bolem gardla. Dzis mam wizytę u mojej lekarki, odbiore wreszcie gbs, brzuszek dalej bardzo wysoko wiec chyba raczej Mala chce posiedzieć do lutego :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No zesz k...wa umówiłam męża z Zosia na 10:45 do lekarza, obudziłam go, guzdrał się oczywiście i zajechał na 11 i wiecie co stwierdził? Ze jak już zajechał za późno to nawet nie będzie wchodził do budynku i wrócił do domu. No chyba go dziś zabije. Jeszcze się pyta czy wieczorem przyjmują i będzie skamlał żeby mu zadzwonić i go umówić bo mu trzeba zwolnienie do pracy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i ja się witam porannie.
Ale mam taki humor, że mogłabym komuś coś zrobić, wściekłość z nadmiarem energii się u mnie miesza.
Nie wiem co się stało, muszę te energię i złość gdzieś spożytkować może coś upichcę bo ćwiczenia mi ulgi nie przyniosły.
Co najgorsze, od tygodnia mam napady wilczego głodu, przez całą ciążę tak nie miałam! Co 2 godziny bym mogła jeść, co za koszmar, pilnuję się, jem zdrowo, ale zwariować można.
Życzę zdrówka chorowitkom:)
Ech Ci mężowie...kasia.zosia-brak słów.. :)
Dziewczyny z Żelaznej-żeby dla nas miejsc starczyło:D
 
No i ja się witam porannie.
Ale mam taki humor, że mogłabym komuś coś zrobić, wściekłość z nadmiarem energii się u mnie miesza.
Nie wiem co się stało, muszę te energię i złość gdzieś spożytkować może coś upichcę bo ćwiczenia mi ulgi nie przyniosły.
Co najgorsze, od tygodnia mam napady wilczego głodu, przez całą ciążę tak nie miałam! Co 2 godziny bym mogła jeść, co za koszmar, pilnuję się, jem zdrowo, ale zwariować można.
Życzę zdrówka chorowitkom:)
Ech Ci mężowie...kasia.zosia-brak słów.. :)
Dziewczyny z Żelaznej-żeby dla nas miejsc starczyło:D

Turluturlu ja mam pomysł co możesz zrobić ze swoją złością! Przyjedź i pobij mojego męża :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, ja wczoraj miałam kiepski dzień, w nocy budziłam się co chwila i skurcze... masakra, ale dziś jest już dużo lepiej (tylko 3 pobudki w nocy do toalety ;) )
Przyznam, że staram się unikać osób chorych, nie chcę niczego złapać przed tzw. wybuchem ;) do tego kilka razy w tygodniu czosnek musi być grany (dodaję prawie do wszystkiego), zatem jeszcze jakoś się trzymam 8-)
Dziewczyny, widzę, że w Wawie popularna jest Żelazna, chyba dobrze, że wybrałam Madalińskiego ;) zawsze jedna mniej w kolejce :biggrin2:
Pozdrawiam serdecznie
 
Witam się ze wszystkimi :)

Kasiu_linka super, że już jesteście w domku! :)
Magdalena79 trzymam kciuki, żeby z Adasiem było wszystko w porządku. Super, że zaczął powolutku przybierać na wadze!
.jagódka coś w tym współczuciu facetom jest. Mój najbardziej się boi tego, co będzie "po" - przeraża go trochę samo podnoszenie itp. noworodka ;)
Kasia.zosia oj, też bym się wkurzyła na męża w takiej sytuacji. Zapisujesz ich na wieczór do lekarza? :p

U mnie noc tragiczna, przez ból pleców nie mogłam spać :/ jak już jakimś cudem udało mi się ułożyć tak, że plecy nie bolały, to zaczynało mnie piec coś wewnątrz pod biustem... mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie lepsza :/ idę zaraz na jakieś zakupy, może się trochę "rozprostuję" ;)
 
turluturlu - moze godzina "0" juz niedlugo i organizm magazynuje energie? Ja tez mam taka hustawke: jeden dzien z morzem energii drugi do bani itd

kasia.zosia - moj to z tych spoznialskich (grrr) egzemplarzy, ale jakby sie spoznil to raczej sam poszedlby skomlec tam, zeby go przyjeli, a nie z powrotem do domu :)

Ja wyodkurzalam chalupe, zmylam podlogi, zmienilam posciele, posprzatalam porozrzucane rzeczy i teraz padlam na fotel.
Wczoraj tesciowa stwierdzila, ze pewnie juz niedlugo, bo jakos inaczej an twarzy wygladam.. ah jak ja lubie takie wrozki :) Poki co termin za 2 tyg, wiec mam jeszcze czas :)
 
reklama
Do góry