reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Anna brawo! :D Ja już chyba do porodu się nie będę sama golic

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie myślałam, że codzienna higiena mnie tak ucieszy [emoji23][emoji23][emoji23]


Tylko mi sms rano napisał co go boli i ze spocony się obudzil ;-)

To on prawie jak ciężarna [emoji16][emoji16][emoji16]
Magdalena zdrówka i wytrwałości

Pranie ogarnięte, obiad się gotuje, że staje posprzątać

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Witam się w poniedziałek. Noc całkiem znośna.
Magdalena spokojnie takie maluchy bardzo szybko nadrabiaja. Moja córka spadła do 2160g i szybko odbiła, a teraz prawie najwyższa w klasie:)
Kattaya co kraj to obyczaj, u nas słodkie mamy wszystkie mają rozwiązywane ciążę przez cc. Nie wiem, czy to przez ryzyko hipoglikemii czy przez makrosomie płodu.
Dziś odbieram gbs i pojadę przy okazji po oryginał grupy krwi, bo nie wiem, czy to co mam, uznają. Wydrukuje plan porodu i zamykam torbę.
Córcia poszła na te ferie, ciekawe czy jej się spodobają

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dotarło do niego, że ciąża kończy się dzieckiem?;)

Kurcze, wchodzę do kuchni, a tu armageddon, złamał mi się półmetrowy kaktus - właściwie to sukulent z tysiącami odnóg. Pół podłogi w zielsku:/ A taki był ładny:((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To może on rodzić będzie:D hahahah Wiecie ja trochę współczuję facetom. Oni kompletnie nie wiedzą co się z nami dzieje, całą ciążę jeszcze jakoś znoszą, ale przed porodem, to panika ich w większości zżera straszna. Po porodzie też dezorientacja, bo jak to 6 tygodni szlabanu? Jeszcze dziecko nagle się pojawia (nie wiadomo skąd), my rozdrażnione, płaczące nie wiadomo o co..
 
Hej dziewczyny tak siedzę i myślę czy czasami ta infekcja i wysokie crp nie miało wpływu na moje skurcze... Praktycznie już kończę antybiotyk i nic nie czuję, tak jakby poród był bardzo daleko...Gdybym miała słabszą szyjkę to już dawno byłoby po.
 
Cześć dziewczyny :) moja noc spokojna bez boleści i skurczy :D w końcu mogłam się wyspać :)
Dziś zamierzam poprasować upraną wczoraj pościel dla mojego maluszka i założyć do łóżeczka - może wrzucę potem fotkę pokoiku bo już będzie w 100% gotowy ;)

Co do cukrzycy, lekarze różnie podchodzą, niestety wielu z nich bagatelizuje..nie wiem jak szpitale. Ja dowiadywałam się w Warszawie jak to wygląda. No i oczywiście inaczej traktowane są ciężarne z insuliną i inaczej te na samej diecie.
 
reklama
Jagódka masz rację, im bliżej porodu tym faceci bardziej panikują. Aktualnie jak tylko stęknę to mój już się spina i dogląda dlaczego stękłam :D

U mnie noc znośna ale co chwilę się budziłam i mnie to strasznie wkurzało.. I coś od wczoraj ciągle do toalety na 2 chodzę.. mam nadzieję, że to nie jelitówka.
 
Do góry