reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

kasia.zosia ja bym chyba zabiła męża za taką akcje jakby odwalił ;) ale cóż... faceci....

ja miałam problem z imieniem dla synka bo nie chciałam żeby miał takie popularne, co o potem w szkole połowa w klasie by tak sie nazywała ;) z mężem szybko razem wybraliśmy, ja spisałam jakie mi sie podobają a on uznał że z tel listy to jemu najbardziej jedno sie podoba...i tak już zostało :D ale i tak tych imion na liscie to miałam może ze 4 :p dla dziewczynki jakoś tak więcej imion mi sie podoba ;)
 
reklama
Mi się bardzo podobało imię Piotruś, ale już mamy w rodzinie, więc żeby nie powtarzać z mężem zdecydowaliśmy o imieniu Gabryś ... teraz moja szwagierka jest w drugiej ciąży i bardzo jej się podoba imię Szymon

Mój będzie dokładnie Piotr Szymon :) a Piotra mam teścia. Jaś ma na drugie Stas po moim tacie, Jan ma po pradziadku :) Gabrys tez ładnie, nie wiem jak teraz ale ja jak byłam dzieckiem to Gabrys był tylko jeden na cała wieś :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój będzie dokładnie Piotr Szymon :) a Piotra mam teścia. Jaś ma na drugie Stas po moim tacie, Jan ma po pradziadku :) Gabrys tez ładnie, nie wiem jak teraz ale ja jak byłam dzieckiem to Gabrys był tylko jeden na cała wieś :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie Gabryś jest chyba mało popularne, dlatego też je wybraliśmy, u nas dokładnie będzie Gabriel Wojciech (Wojciech po teściu :) )
 
Właśnie moja bratowa też jest w ciąży już na finiszu i też będzie Gabriel:)
U nas ten sam system - ja wypisałam na kartce, mąż skreślił to co wg niego absolutnie nie i z tego co zostało wybraliśmy jedno, ale juz na wstępie jakoś najbardziej nam pasował Wiktor. Z Klaudią w ostatniej chwili zmienialiśmy, bo miała być Mariką, Adama też szybko wybraliśmy, tak jak Wiktora. Jakoś z męskimi imionami mniej problemu mieliśmy.
 
Witam się poniedziałkowo!
oo u nas Zuzanna będzie, cóż... pasuje nam to imię do naszej łobuziary;d Zuzka - łobuzka;d
nowym mamusiom serdecznie gratuluję i mega zazdroszczę!!
Wydaje mi się, że brzucholek to mi jeszcze urósł, popękałam też zacnie, więc smarowanie kij dało;p ale przynajmniej skóra w dotyku przyjemna;d

u mnie z aktywności w zasadzie wszystko odpada, albo mam bóle podbrzusza albo krocza i krok ciężko zrobić;/ do bardziej doświadczonych kobietek: te bóle podbrzusza to są skurcze? jest moment, że boli bardziej a później po prostu lżej ale boli
termin mam na 16.02 a już widzę, ze kilka dziewczyn z tego albo ciut wcześniejszego terminu urodziło, może i nasza Zuza zaszczyci nas szybciej swoją obecnością:) w środę wizyta, ciekawe ile waży;p na pcozątku stycznia było 2660 (34tc 0 d), teraz będzie 37 tc 0 d, mam nadzieję, ze za wiele ponad 3 kg to nie będzie;p
 
u nas będzie Adrianek, a mi zawsze podobały sie z męskich Adaś, Krzyś, Michaś :) ale niestety u nas każde odpadło bo Adaś - mąż, Krzyś - teść, a siostra męża ma małą Michalinę więc nie chcieliśmy też tak samo.. bo będą się bawić, nagle ktoś zawoła "Michasiu chodź do mnie" i skąd wiadomo czy woła Michała czy Michalinę? :p
 
Właśnie wróciłam z godzinnego spaceru z psem, pogoda dziś przecudna, ciepło i piękne słońce.
Kasia. Zosia, ze tez mu się chciało wracać, jak był juz pod przychodnią. A u was to się tak punktualnie wchodzi? U mnie w przychodni to zawsze jakaś minimalna obsuwa jest
U nad będzie Jasio, popularne, ale nam zawsze się podobało. Z racji długiego i dwuczłonowego nazwiska lepiej pasują krótkie imiona


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas z imieniem w sumie wielkiego problemu nie było. Więc problemów było przy dziewczynce bo ja chciałam dać Pola, Tola, Natalia ale mąż za cholerę nie chciał się zgodzić. I w końcu była Alicja.
A przy chłopaku w sumie nie podobało mi się żadne imię :D w końcu wpadło mi do głowy Mikołaj, mąż zaakceptował więc już więcej nie kombinowaliśmy. A na drugie będzie Karol po bracie mojego męża. W sumie z chłopięcych też podobał mi się Mateusz ale tak ma mój mąż więc odpadało na starcie :p

Co do energii to miałam przypływ w sobotę za to od wczoraj strrrrraaaasznie mi gorąco.. co jest dziwne bo jestem zmarzluch i zawsze mi zimno, tak od wczoraj chodzę i dyszę z gorąca. Ale to chyba hormony mi się uaktywniły bo jakaś nerwowa dziś jestem a i moja twarz okropnie wygląda. Pryszcz na pryszczu... i nic na to nie pomaga :szok:
 
reklama
Właśnie wróciłam z godzinnego spaceru z psem, pogoda dziś przecudna, ciepło i piękne słońce.
Kasia. Zosia, ze tez mu się chciało wracać, jak był juz pod przychodnią. A u was to się tak punktualnie wchodzi? U mnie w przychodni to zawsze jakaś minimalna obsuwa jest
U nad będzie Jasio, popularne, ale nam zawsze się podobało. Z racji długiego i dwuczłonowego nazwiska lepiej pasują krótkie imiona


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Właśnie nie, zawsze z 15 minut trzeba czekać, wiec zupełnie jego "logiki" nie rozumiem. Może od choroby dziwnie myśli :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry