reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

IMG_0559.PNG
Hejka, a ja znowu nie spie od 4 rano :( meczy mnie zgaga ale znalazlam cukierki mietoee i troche pomagaja... wlasnie mojego meza siostra zaczela rodzic wiec dzisiaj bedzie sie dzialo w domu :)
Z nudow przegladam rozne strony w necie i natknelam sie na ranking najpopularniejszych imion w 2016 no i moj synus noestety jest w pierwszej dziesiatce..
p.s w sumie wiekszosc imion mi sie podoba z listy :)
 

Załączniki

  • IMG_0559.PNG
    IMG_0559.PNG
    76,8 KB · Wyświetleń: 322
reklama
No i ja się witam porannie.
Ale mam taki humor, że mogłabym komuś coś zrobić, wściekłość z nadmiarem energii się u mnie miesza.
Nie wiem co się stało, muszę te energię i złość gdzieś spożytkować może coś upichcę bo ćwiczenia mi ulgi nie przyniosły.
Co najgorsze, od tygodnia mam napady wilczego głodu, przez całą ciążę tak nie miałam! Co 2 godziny bym mogła jeść, co za koszmar, pilnuję się, jem zdrowo, ale zwariować można.
Życzę zdrówka chorowitkom:)
Ech Ci mężowie...kasia.zosia-brak słów.. :)
Dziewczyny z Żelaznej-żeby dla nas miejsc starczyło:D
No oby Potem na sali po porodzie możemy już razem z maluchami leżeć ;) było by raźniej hehe
Kasia.zosia udusiła bym go :D faceci...
 
Kasia.zosia..norma, mój też przecież z okulistą córki odstawił taką manianę, że myślałam, że go zabije i wieczne szukanie jelenia, że może ja albo teściowa by pojechała. A tylko tego okulistę scedowałam na niego, resztę lekarzy zawsze sama ogarniam..
 
Zobacz załącznik 792629 Hejka, a ja znowu nie spie od 4 rano :( meczy mnie zgaga ale znalazlam cukierki mietoee i troche pomagaja... wlasnie mojego meza siostra zaczela rodzic wiec dzisiaj bedzie sie dzialo w domu :)
Z nudow przegladam rozne strony w necie i natknelam sie na ranking najpopularniejszych imion w 2016 no i moj synus noestety jest w pierwszej dziesiatce..
p.s w sumie wiekszosc imion mi sie podoba z listy :)
Sporo kobitek rodzi w tym okresie co my, myślałam ,że bardziej wiosna /lato.
Oby miejsca w szpitalach były :)
Z tymi imionami zawsze problem :D też patrzyłam na rankingi właśnie i ja wolałabym żeby nie było zbyt popularne :) też zależy od miasta, otoczenia itd
 
Mój mąż ma na imię Szymon, teściowa do dzis wspomina jak na porodowce pukali się w głowę "bo co to za imię. ." :) A mojego małżonka szlag trafia jak jesteśmy w sklepie i słychać "Szymus Szymus gdzie jestes"?:)
Ale imię ładne :)
 
Gamka z córka sama objadę jutro rano a on niech się sam umawia. Nie będę się za niego tłumaczyć. Poza tym wieczorami ciężko z wolnym terminem bo wszyscy po pracy chcą się dostać do lekarza.

Ellie ja chciałam Antka a nawet nie wiedziałam ze najpopularniejszy, potem miałam Szymona i Franka na liście. Jaśka już mam w domu :D mąż zażyczył sobie Piotruś i tak już zdecydowaliśmy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gamka z córka sama objadę jutro rano a on niech się sam umawia. Nie będę się za niego tłumaczyć. Poza tym wieczorami ciężko z wolnym terminem bo wszyscy po pracy chcą się dostać do lekarza.

Ellie ja chciałam Antka a nawet nie wiedziałam ze najpopularniejszy, potem miałam Szymona i Franka na liście. Jaśka już mam w domu :D mąż zażyczył sobie Piotruś i tak już zdecydowaliśmy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi się bardzo podobało imię Piotruś, ale już mamy w rodzinie, więc żeby nie powtarzać z mężem zdecydowaliśmy o imieniu Gabryś ... teraz moja szwagierka jest w drugiej ciąży i bardzo jej się podoba imię Szymon
 
Do góry