reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

No mi mówią że to z szyjki, ktg mam robione trzy razy dziennie, dwa razy już byłam na fotelu i dwa razy miałam usg. Jakby coś się działo to mam nadzieję, że by mnie nie zlewali


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie denerwuj się, na pewno wiedzą co robią.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia. Zosia ja słyszałam, ze placków nie można mrozić a nawet nie powinno się ich jeść na drugi dzień. Ale dlaczego? Zabij, nie wiem[emoji1]
Ciekawe co z Rozmaryn? Długo się nie odzywa, mam nadzieje ze juz tuli maluszka
Sojna i Ty się trzymaj


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojna zrób tak jak ja - ciesz się ze to już koniec! Ja po 9 dniach po terminie byłam już taka szczęśliwa ze wywołują poród, ze z każdym mocniejszym i dłuższym skurczem się uśmiechałam :D to mi na pewno pomogło jeszcze lepiej znieść ból :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Masz całkowitą rację i chyba też tak zacznę do tego podchodzić :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia. Zosia ja słyszałam, ze placków nie można mrozić a nawet nie powinno się ich jeść na drugi dzień. Ale dlaczego? Zabij, nie wiem[emoji1]
Ciekawe co z Rozmaryn? Długo się nie odzywa, mam nadzieje ze juz tuli maluszka
Sojna i Ty się trzymaj


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki za podpowiedz! :)

Dobrej nocy wszystkim, Rozmaryn myślimy o Tobie cały czas!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wlasnie rozlozylam kompa i pracować zamierzam... skurcze z krzyża, twardnienia mam prawie cały czas ale przechodzą po zmianie pozycji, Wiec to jeszce nie to...
Sojna...zobaczymy co noc przyniesie. Powodzenia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj na grupie na fb o karmieniu piersią jakaś dziewczyna dodała zdjęcia rozmowy gdzie prawdopodobnie jakiś pedofil podszywający się pod inną kobietę pisał do niej propozycje aby nagrała filmik rzekomo w celach naukowych na którym aplikuje swojemu dziecku czopek. Dodała zdjęcia tej rozmowy aby ostrzec inne kobiety by nie udostępniały zdjęć swoich maluchów na takich grupach bo może zobaczyć je każdy, tym bardziej, że często zdarzały się zdjęcia rozebranych dzieci.. Wszystkie przyznały jej racje a teraz po kilku godzinach znowu się zaczęło. Widziałam już chyba z 10 takich zdjęć maluchów. Jak widać musi stać się nieszczęście aby do tych kobiet coś dotarło.. Przecież do takiej grupy może się dostać każdy i ta sytuacja była idealnym przykladem! Dziewczyny uważajcie co wrzucacie do sieci.. i gdzie. Ja miałam profil na fb dostępny dla innych osób ale po tym od razu ukryłam treści tylko dla znajomych
 
Kurczę ja w Poznaniu w szpitalu na śniadania i kolacje dostawałam GORĄCE razowe i białe bułeczki, wędlinie ser zawsze jakis owoc i dodatkowo jeszcze np serek wiejski albo jogurt cos takiego 'na pózniej' na obiady byla zupa zawsze bardzo dobra (np.'krem z
Brokułów, krem z zielonego groszku, w niedziele oczywiście rosół [emoji6]), drugie Dania typu puree i kotlet drobiowy w panierce albo pyzy (kluski na parze) i zraz wołowy i zawsze ogromna ilość warzyw (surówki, marchewka z groszkiem, raz było nawet carpaccio z buraka) serio byłam w szoku ze w Państwowym Szpitalu mozna tak dobrze zjeść :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Po tym miałam pytać, gdzie rodziłaś natkaPolka :)
Później się dowiedziałam :D

Kasia.zosia nie mozna, podam Ci swoj adres, zeby sie nie zmarnowaly! [emoji23]

NatkaPolka ja zdecydowalam sie na Raszeje (o ile dobrze odmienilam) [emoji4] Mysle, ze nawet jak urodze wczesniej to tam pojadę. Męża chrzestna jest przedstawicielem handlowym sprzetu medycznego i zna od podszewki wszystkie oddzialy ginekologii, poloznictwa i neonatologii w Poznaniu. I tak w skrocie powiedziala mi, ze jezeli mialabym jakies problemy to Polna, a jak nie to Raszeja lub Sw. Rodziny.

Sojnabig nie uciekaj, jutro czeka Cie pyszne sniadanie i obiad dwudaniowy! [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

I wychodzi na to, że być może spotkamy się z Klauduśką na porodówce, hihi ;)
Dziewczyny, znów tyle postów, że normalnie nie nadążam z czytaniem ;) I podziwiam, jak płynnie w jednej wymianie myśli jesteście w stanie przejść od porodów do gofrów :D

Wszystkim, które już zdążyły urodzić - serdecznie gratuluję! Za te w szpitalach - kciuki!
Sama też mam postanowienie zostać lutówką i basta! ;)
 
Dzisiaj na grupie na fb o karmieniu piersią jakaś dziewczyna dodała zdjęcia rozmowy gdzie prawdopodobnie jakiś pedofil podszywający się pod inną kobietę pisał do niej propozycje aby nagrała filmik rzekomo w celach naukowych na którym aplikuje swojemu dziecku czopek. Dodała zdjęcia tej rozmowy aby ostrzec inne kobiety by nie udostępniały zdjęć swoich maluchów na takich grupach bo może zobaczyć je każdy, tym bardziej, że często zdarzały się zdjęcia rozebranych dzieci.. Wszystkie przyznały jej racje a teraz po kilku godzinach znowu się zaczęło. Widziałam już chyba z 10 takich zdjęć maluchów. Jak widać musi stać się nieszczęście aby do tych kobiet coś dotarło.. Przecież do takiej grupy może się dostać każdy i ta sytuacja była idealnym przykladem! Dziewczyny uważajcie co wrzucacie do sieci.. i gdzie. Ja miałam profil na fb dostępny dla innych osób ale po tym od razu ukryłam treści tylko dla znajomych
Ale historia... Własnych zdjęć nie wrzucam do sieci, a co dopiero miałabym wrzucać zdjęcie dziecka gdzieś w publiczne miejsce... Never! W ogóle nie rozumiem potrzeby ekshibicjonizmu internetowego u ludzi :/
 
reklama
Kasia.zosia ja właśnie takie bede się starala miec podejscie. Kazdy bol, skurcz czy cokolwiek będzie mnie zblizal do konca! [emoji4] Zobaczymy jak dlugo dam rade w to wierzyc [emoji23]

Super_mysz17 po prostu nie wierze w to jacy ludzie zyja na tym samym swiecie co ja...

Asiami a na kiedy masz termin? [emoji4]

Sojna bidulko Ty [emoji30] Ja wyprawilam meza do pracy i spadam spac dalej. Trzymaj sie tam dzielnie [emoji8]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry