reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Sojnabig nie dziwię się, że zaczęłaś się stresować. Ale skoro piszą się jakieś skurcze, a Ty ich nie czujesz, to może nie będzie tak źle? :)

Mnie zaczął boleć kręgosłup, ale tak po środku. I ja dołączam do tych, które nie zamierzają rodzić w styczniu ;)
 
reklama
Ellie każda kobieta inaczej odczuwa skurcze, ja np przy porodach mam zawsze bóle krzyża i ból jak dziecko wchodzi w kanał (tzn główka, która u mnie zawsze zaczynała wchodzić już po rozpoczęciu wywoływania), poza tym tez są bóle podobne jak podczas okresu, tylko o wiele mocniejsze - ja tak czułam otwieranie się szyjki. Jedyne co mnie nie bolało to parte.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojna mi na ktg raz zapisał się skurcz 60% i czułam takie mrowienie bardziej niż ból to może u mnie też nie będzie tak źle :D ja generalnie mam wysoki próg bólu, maruda jestem to fakt ale jak mam przy kimś obcym narzekać to nie stęknę więc może i przy porodzie cicha będę
 
Ja też już po wizycie - rozwarcie na 1palec , główka bardzo nisko . Byłam na ktg, skurcze lekkie których nie czuje i piszą się co jakiś czas takie 50% które lekko czuć. Panie pokazały mi sale porodowe w szpitalu nie daleko mnie i namawiają żeby przyjechać do nich rodzić, a ja ciągle się wacham co wybrać :/
Lekarz twierdzi ze co będzie jak w 10min urodze i nie zdążę do szpitala 50km dojechać, że tu mam bliżej bo 20km. Mała waży 2700, dziś mamy 36+5dni.
 
Pocieszacie mnie :D


Lekarz na obchodzie mi powiedzial że takie krwawienie to normalne przed porodem :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi się wydaje że krwawienie przed porodem to nie jest normalne. Z czegoś się musi brać ta krew. U mnie zwiastowała odklejanie się łożyska. A to już nie przelewki. Tylko przy tym miałam ból w podbrzuszu i zaczęły się skurcze.
 
Ja też krwawilam dopiero przy prawie pełnym rozwarciu i to słabo, a tak to od skurczy się zaczynało. Ale pewnie każda kobieta inna. Życzę Ci Sojna, żeby się samo rozkręciło szybko

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pocieszacie mnie :D
Kasia.zosia - Ty przynajmniej wiesz co Cie czeka a.u mnie to zagadka :D

Lekarz na obchodzie mi powiedzial że takie krwawienie to normalne przed porodem :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Sojna zrób tak jak ja - ciesz się ze to już koniec! Ja po 9 dniach po terminie byłam już taka szczęśliwa ze wywołują poród, ze z każdym mocniejszym i dłuższym skurczem się uśmiechałam :D to mi na pewno pomogło jeszcze lepiej znieść ból :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry