reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Joanną4258 czy mogłabyś mi napisać jak załatwić to uznanie ojcostwa i czy oznacza to, że wtedy po akt urodzenia nie musicie iść już oboje? Ja planowo mam mieć wpis w niedziele a rodzę w innym mieście, więc nie chciałbym się tłuc z noworodków zaraz następnego dnia.

Witaj:) ja mieszkam w Niemczech i tutaj załatwialiśmy to uznanie... Ale z tego co się orientuję to w Pl jeżeli ojciec uzna dziecko przed porodem to później może sam zgłosić się po akt, najlepiej zadzwonić do USC i tam wszystkiego się dowiecie:)
 
Myszka7_2005 witaj :)

Chyba też pomyślę o jakichś przekąskach do torby, ewentualnie będę wysyłać męża po "zaopatrzenie" ;)
 
Myszka7_2005 witaj :)

Chyba też pomyślę o jakichś przekąskach do torby, ewentualnie będę wysyłać męża po "zaopatrzenie" ;)
 
Ja wezmę biszkopty na pewno i może jakieś herbatniki. Oby Wiktor nie był alergikiem jak Adam.
Mi M kupił biszkopty, herbatniki, suchary i wodę, żebym z głodu nie padła po porodzie [emoji23]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Co do tych więźniów to się z jagódka zgadzam w 100%
Znam kolesia co za mandaty ktore nie płaci idzie na pare dni i wraca i sie mu kasuja to wręcz cieszy się bo takiemu wyprawka się należy, nowe ciuchy w tym kurtka markowa a potem sprzedaje ehh..
Jeśli chodzi o pobyt w szpitalu to też jakiś prowiant sobie wezmę :)
Myszka witaj!

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
Osiem dni i po remoncie i oczywiście się okazało że podłoga jednak nie pasuje idealnie do szafek [emoji14] pięknie zrobili i szybko, ale swoje też wzięli

Jeszcze tylko nawiązując do wymiany opon na zimowe, to ja jeżdżę sama sobie je wymienić, no przecież się wtedy niczego i tak nie dotyka

kasiu_linka - jeszcze ci nie gratulowałam - rety super!

Aha dziewczyny nie martwcie się, ja się przed lutym nie planuję rozpakowywać, więc najwyżej sama zostanę i ochronię honor lutówek ;D naprawdę nie ma się o co martwić

Witam też nowe dziewczyny na forum, że też chce się wam dołączać pod sam koniec ciąży

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie miałam czasu dziś zajrzeć a tu już tyle naskrobane :)

U mnie 35tc leci, rozpakowanie w styczniu raczej mi nie grozi (oby bo niegotowa jestem :p)

Kasiu_linka gratuluje :)

Sojna wyślij fotkę na fp "Posiłki w szpitalach" ;)

Jagodka syndrom wicia gniazda w pełni ;)

Rooooozmaryyyyn co z Tobą?
 
Do góry