reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

ja prezenty zamówiłam dziś dla dzieciaków, muszę je sobie do torby szpitalnej wpakować żeby im dać zaraz jak przyjadą zobaczyć braciszka
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też dziś w końcu ogarnęłam prezenty dla starszych braci, mam nadzieję że szybko dojda


Mój mąż nie miał żadnej dziewczyny przede mną wiec nigdy nie spotkam jego ex

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mój tak samo [emoji16][emoji16][emoji16]

U mnie na wadze plus 6 kg, ale ostatnio ciągle bym jadła [emoji53]


5djy3e3kpgua6zwe.png
 
reklama
Sojnabig to fajne ma tematy z dzieckiem :D już się umówiłam z moim, że jak wróci z pracy to podjedziemy do mojej lekarki rodzinnej. Bo 4 dzień i mi nie przechodzi i jeszcze mi do bólu gardła kaszel doszedł :/
Asia3003 udało Wam się zbić gorączkę?
Klauduska strasznie tego dużo! Widać gdzieś na horyzoncie koniec, żebyś mogła odpocząć przed porodem?
Asiami moja wczoraj w nocy też nieźle w brzuchu szalała. Okolice moich żeber nie były z tego zbyt zadowolone :p
 
Klauduśka polecam Olecko:)
Dysiak dziś się ważyłam, równe 13kg na plusie.. Dużo. Najwięcej ze wszystkich moich ciąż. Z Klaudią 10, z Adamem 11kg, a teraz i brzuch większy i ja starsza, to że to 6 ciąża pewnie też robi swoje. Aktywna najbardziej jestem chyba w tej ciąży - przez Adasia.
Ja uszyłam sowę Klaudii, bo strasznie mnie katowała, wstawiłam zupę. Zaraz obieram ziemniaki do drugiego, potem się muszę ogarnąć na wizytę. Jak wrócę od gina, tylko wrzucę je do szybkowaru, kotlety rozklepię i usmażę i będzie gotowe akurat jak A wróci z pracy.
 
u mnie na wadze +21 kg ale to akurat wynik mojego obżarstwa na początku ciąży, miałam mdłości to ciągle je zajadałam bo tylko chwilę po zjedzeniu było ok. Później powrót i znowu żarcie :D A i na początku ciąży też nie gotowałam, bo jedliśmy z mężem obiady w pracy (pracujemy w tym samym zakładzie) i na początku jadł sam mąż a ja zapychałam się czymkolwiek. I doszlismy do wniosku że lepiej zacząć gotować.

Gamka- ja całe życie walczę z choróbskami. Jak nie zapalenie gardła, to zapalenia tchawicy albo migdałków. Wszystko skupia się na górnych drogach oddechowych. Nawet kuracja megadrogim antybiotykiem za 120 zł za 30 tab. nie pomogła. Aż się dziwię że w ciąży jeszcze nic nie złapałam ale też łykam ciągle Rutinoscorbin. Takze zmykaj do lekarza, lepiej żeby nie zrobiło ci się jakieś zapalenie

Muszę poprosić swoją mamę żeby nauczyła mnie szyć na maszynie, zawsze coś się samemu zrobi choć nie mam zmysłu artystycznego.

Asiami- mój mały czasem tak się ułoży że jak się kładę to mam wrażenie, że się na czymś położyłam i dziwnie mi się wtedy śpi ;)
 
Super mysz- seks po odejściu czopu bym odradzala juz, póki wody nie odejdą i czop to używaj ile wlezie ale już po, to wiesz ja bym się bała jakiegoś zakażenia

Kasia.zosia- ale Ci się egzemplarz trafił :D, dobrze że mu się zachciało jak Ciebie poznał hah [emoji23]

Monsku- zazdroszczę ze ex-y ;) daleko, mój niestety jest na miejscu mimo że jestem za granicą, ale chyba ja będę uciekać to może się uwolnie ;)

Klauduska- to dobrze ze mąż juz przygotowany na akcje, generalnie juz bliżej jak dalej :)


Ja to nigdy nie mogę dojść do wagi w łazience żeby się zważyć [emoji23], ale ostatnie 2 tyg to się śmieje ze mi dzidzia w końcu zza kręgosłupa wyszła bo w końcu brzuch wyskoczył :)




Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klauduska - Ja też jak jękne to odrazu mój oczy jak 5 złoty :) hehe
Mój mąż na pewno jest przerażony bo to nasze pierwsze dziecko :)
Uu spory ten spacer, obyś miała siły na powrót. Ja jak dłużej chodze to mnie tam w dole strasznie kuje :/

Kasia.zosia to faktycznie nie widać po tamtym zdjeciu ze tyle kg na plus ;)

Mi też mówią że dobrze wyglądam ale ja to widze inaczej :p
Moja Pani doktor twierdzi ,że dobrze ważę i do 16 spokojnie moge tyć Haha. Wolałabym nie tyć już w cale ale dziecko teraz podobno około 200gram na tydzien przybiera.
 
No u mnie +12kg. Nie wiem czy to dużo czy mało.. Ja się czuję ok i to chyba najważniejsze.
Jasne, że chciałabym ze 3-4kg mniej które z obżarstwa mi przybyły w 4-5 mscu.
Ostatnio waga raczej mi stanęła w miejscu. Buzię mam taką okrągłą, też tak macie? Jak rozpuszczę włosy to mam wrażenie, że ten efekt się zwiększa i wyglądam jak księżyc w pełni..:(
Chciałabym jeszcze 1kg max przytyć, ale to pewnie niemożliwe bo jeszcze 3 tygodnie zostały.

Ale nawet nie wiecie jak ja już bym chciała urodzić. Naprawdę. Pod koniec tego tygodnia najlepiej.
W ogóle ja jestem taka rozemocjonowana od paru dni. Sprzątałabym, ogarniałabym wszystko. Czuję że to niedługo.
Po prostu nie mogę się doczekać co za mały słodki potworek we mnie siedzi :)
 
reklama
Mój D był jak mąż Kasia.zosia. Tyle że jak się poznaliśmy to miał 17 lat. Więc też ex żadnych nie ma [emoji6]
Swoją drogą to mój też na każde jekniecie i najmniejszy skurcz zaczyna panikować i pyta czy to już [emoji6] a nasz mały też już dobre 3 tygodnie w kanale siedzi [emoji4] i też mam to wrażenie z plecakiem na kolanach [emoji3]
Mi waga zaczęła dużo po świętach wskazywać :( teraz mam 14 na plusie.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry