reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Wy juz gdzies indziej, w temacie.... a ja dopiero przeczytac zdazylam chwile z Mama pogadac i juz post nieaktualny.
o malzach... ja mialam jednego partnera, i m takze. Poznalismy sie na studicha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie Klauduska, zazwyczaj sobie żartujemy z tych snów. Raczej mamy do siebie bardzo duże zaufanie i jest nam razem dobrze. A mąż tez póki co nie narzeka :D
Super mysz ja mojeg poznalm jak miał 19 i tez byl "dziewicem" :D także oryginał jakich mało, bo i jest przystojny i dziewczyny go podrywały a on? " bo mi się nie chciało"


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zostawilam swoich exow w POlsce :p a bylych kobiet meza nie spotykam, bo sie rozproszyly do innych miast, wiec luz. Ale wasze relacje to potrafia byc skomplikowane :)

Barnek, ja tez mysle ze moje dziecko jest juz w kanale, czuje to.. ja mam lekarza co mi zrobi usg i plan porodu dopiero w czwartek, ciekawe co nowego :)
 
Barnek ciezko trafić na normalna polozna/lekarza.. Moj lekarz znowu nic nie mowi o porodzie. No mowi o dziecku, wymiarach, nawet raz mi podal dlugosc szyjki a tak to mowi "Wszystko jest ok, dobrze Pani wyglada, proszę sie oszczędzać..." Nic konkretnego, same ogolniki wiec mogę sie domyślać, że brak jest oznak zbliżającego się porodu. Ale to tylko moje domysły [emoji16] Z kazdego usg mi wychodzil termin porodu na wczesniej i mam nadzieje, ze dzidzius jednak zostal poczety wczesniej i bedzie chcial wyjsc wczesniej ;d

No i okazało się, że mąż pójdzie na kurs dopiero od wrzesnia więc po porodzie będzie z nami siedział w domu! [emoji4] Trochę mi ułożyło.

Czy wasi mężowie też tak panikowali przy pierwszym dziecku i zbliżającym się terminie? Ostatnio mam bardziej bolesne skurcze a K za kazdym razem ma oczy jak 5zl i ze strachem w glosie pyta czy bede rodzic [emoji23] Tłumaczę mu, że do tego daleko a on dalej swoje u za każdym razem panikuje [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia.zosia u nas jest troche tak, ze ja mam dosc wysokie poczucie wlasnej wartości, za to M jest malo pewny siebie. I on jest strasznie przewrazliwiony [emoji4] No ale rzeczywiscie okaz Ci sie trafił wyjątkowy [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Barnek ciezko trafić na normalna polozna/lekarza.. Moj lekarz znowu nic nie mowi o porodzie. No mowi o dziecku, wymiarach, nawet raz mi podal dlugosc szyjki a tak to mowi "Wszystko jest ok, dobrze Pani wyglada, proszę sie oszczędzać..." Nic konkretnego, same ogolniki wiec mogę sie domyślać, że brak jest oznak zbliżającego się porodu. Ale to tylko moje domysły [emoji16] Z kazdego usg mi wychodzil termin porodu na wczesniej i mam nadzieje, ze dzidzius jednak zostal poczety wczesniej i bedzie chcial wyjsc wczesniej ;d

No i okazało się, że mąż pójdzie na kurs dopiero od wrzesnia więc po porodzie będzie z nami siedział w domu! [emoji4] Trochę mi ułożyło.

Czy wasi mężowie też tak panikowali przy pierwszym dziecku i zbliżającym się terminie? Ostatnio mam bardziej bolesne skurcze a K za kazdym razem ma oczy jak 5zl i ze strachem w glosie pyta czy bede rodzic [emoji23] Tłumaczę mu, że do tego daleko a on dalej swoje u za każdym razem panikuje [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Hehe no nie mój się w gole nie przejmował i do dziś mu to zostało :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klauduska zazdroszczę gór :) wypoczywaj tam :)

Ojej,niezle macie te historie z ex :D
My z M poznaliśmy się w szkole średniej wiec przed nie było jakos długich i poważnych związków tylko raczej przelotne znajomości wiec nie mamy takich spotkań z byłymi :D

Dziewczyny dużo już przytyłyście?
Ja około 13 kg - jak dla mnie to sporo a wcale jakoś się nie objadlam , jem
normalnie.Zastanawiam się jak po się ogarnę do dawnej sylwetki .
 
Dysiak ja już 21 kg, zaczynałam od 53 kg. W każdej poprzedniej ciąży przytyłam 25 kg. Ale to u mnie norma i raczej geny bo się nie objadam, w każdej ciąży coś robię, w pierwszej i drugiej praca, w tej dwójka dzieci


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry