reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Magdalena79 witaj. Trzymaj się ciepło, 34 tydzień to już całkiem dobry czas.
Densik trzymaj się kochana, już bliżej niż dalej!
Japko84 rozumiem, o czym piszesz z tym płaczem - też to ostatnio przeżywałam. Opieka rzeczywiście na marnym poziomie...
Klauduska dobrej zabawy! Odpuść na chwilę naukę, chociaż na wyjeździe :) o ile już nie wróciliście do domu :D
Sojnabig ciekawe, czy Ty i Twój mąż jesteście tematem ich rozmów np. przy kolacji :D
Dysiak u mnie ostatnio 8kg na plusie, ale w piątek wizyta to zobaczymy, jak teraz sytuacja wygląda.

Ja też jakoś mam opory przed wstawianiem jakichkolwiek zdjęć na forum, które może przeczytać każdy.
Jak czytam o tym, jakie osoby przychodzą w odwiedziny do szpitala, to aż szczena opada - jak można być tak egoistycznym?

Ja chyba muszę się udać do rodzinnego, bo dalej mnie gardło boli i jeszcze mnie zaczęło kaszleć :/ nie wiem, czy nie zaraziłam się od męża - on niedawno skończył chorować.
 
Magdalena79 witaj. Trzymaj się ciepło, 34 tydzień to już całkiem dobry czas.
Densik trzymaj się kochana, już bliżej niż dalej!
Japko84 rozumiem, o czym piszesz z tym płaczem - też to ostatnio przeżywałam. Opieka rzeczywiście na marnym poziomie...
Klauduska dobrej zabawy! Odpuść na chwilę naukę, chociaż na wyjeździe :) o ile już nie wróciliście do domu :D
Sojnabig ciekawe, czy Ty i Twój mąż jesteście tematem ich rozmów np. przy kolacji :D
Dysiak u mnie ostatnio 8kg na plusie, ale w piątek wizyta to zobaczymy, jak teraz sytuacja wygląda.

Ja też jakoś mam opory przed wstawianiem jakichkolwiek zdjęć na forum, które może przeczytać każdy.
Jak czytam o tym, jakie osoby przychodzą w odwiedziny do szpitala, to aż szczena opada - jak można być tak egoistycznym?

Ja chyba muszę się udać do rodzinnego, bo dalej mnie gardło boli i jeszcze mnie zaczęło kaszleć :/ nie wiem, czy nie zaraziłam się od męża - on niedawno skończył chorować.

Też się nad tym zastanawiam często :p ale ostatnio córka M. mówi do mnie ze ten nowy chłopak mamy jej powiedział, że kiedyś byłam jego dziewczyną. Nie wiem w sumie po co on jej takie rzeczy mówi :p

Leć do lekarza! Mój też był dluuuuugo chory, antybiotyki bral ale jak mnie zaraził to mi wystarczyło mleko miód i czosnek, parę dni i było ok:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale piszecieeeeee.... :p
Moja Mała dziś ze mną w domu, w nocy dostała gorączki po weekendzie u taty :/ Nawet jeszcze nie zadzwonił by o nią zapytać.

Ja np.jestem rozwiedziona. Swojego męża z którym oczekuje teraz dziecka poznaliśmy się można powiedzieć poprzez pracę, on miał za sobą związek 8 letni ja małżeństwo..

Dziwnie się czuję od wczoraj, ciężko mi jakoś boli mnie w środku tak jakby ciągnie czy szczypie.. Od rana pobolewa dół brzucha.. :(
 
Gamka no wlasnie nie moge odpuscic bo dzisjaj musze przeslac referat, prezentacje i konsepkt. W czwartek kolokwium całościowe, w piatek połówkowe, a do 21 stycznia muszę przesłać zadania... Wszystko akurat w tym tygodniu jest. Wracamy do domu jutro, tj. 17 stycznia. A 20 stycznia jedziemy znów do rodziców i znowu 250km w jedną stronę...

Ja przytyłam póki co 7,3kg [emoji16] Ale teraz waga mi strasznie skacze, w 3tygodnie polecialo 1,5kg.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia. Zosia wierzyć się nie chce, ze tyle przytyłaś patrząc na Twoje ostanie zdjęcie z brzuszkiem. Ja 10 na plusie wiec tez nie ma tragedii, ale juz bym chciała nie tyć.
Cały czas mnie zastanawia ten plan porodu[emoji51] czy jeżeli nie chodziłam na szkole rodzenia i nie będę miała spotkania z położną, to mam rozumieć, ze ten plan muszę sobie sama wypełnić i okazać przy przyjęciu do szpitala. Rodzę 100 km od miejsca zamieszkania wiec nie mam jak podjechać, a na stronie za bardzo nic nie ma na ten temat.
Może ma ktoś doświadczenia ze szpitalem Orłowskim w Warszawie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O panie, Lutówki, prawie godzinę Was nadrabiałam, niesamowite, ile tematów jesteście w stanie przerobić w pół dnia :D
Witam się poniedziałkowo, ja dziś na cotygodniowym ktg, wszystko w porzo, w międzyczasie tylko zapalenie pęcherza się przyplątało, ale na to gin już mi antybiotyk przepisał i powinno być dobrze.
Co do byłych - ale historie :D u nas na szczęście ta kwestia prawie nie istnieje, bo my już prawie 10 lat razem, a w liceum żadne nie zdążyło mieć poważniejszych przygód :p jedyne, o co mogę być zazdrosna, to studentki mojego B., takie co to mają 100 pytań i są bardzo sumienne i w pierwszych ławkach siadają, gapiąc się na pana prowadzącego :p Na szczęście kiedyś jedna widziała mnie z brzuchem, więc myślę, że odpowiednia fama poszła ;)
Klauduśka podziwiam Cię, że Ty na takim fajnym wyjeździe masz jeszcze serce do nauki :)
kasia.zosia 23 luty to faktycznie fajny termin :D
Wszystkim słabo śpiącym w nocy współczuję, ja noce akurat przesypiam, za to wczoraj poczułam, jak to jest, kiedy dzieć nie pozwala się położyć na żadnym z boków... Chyba pod sufitem powinnam spać :p
Co do zamkniętego - jestem za.
 
reklama
Asia oby to było jedynie jakieś przeziębienie! Niektórzy faceci tak maja, średnio ich cokolwiek interesuje, nawet jezeli tyczy sie to ich wlasnych dzieci...

Agatucca jestem w tej samej sytuacji z położna i szkoła rodzenia. Na stronie mojego szpitala nie bylo zadnej informacji o planie porodu. Poszperalam na internecie i znalazlam na jakims forum, ze w szpitalu sami robia wywiad do planu porodu, jezeli jest czas a jak nie to wszystko jest konsultowane w trakcie akcji. Dziewczyny pisały, że można mieć swoj plan i jak sie upre to go dołączą do karty ale i tak swoj wywiad robią.

Asiami doskonale rozumiem zazdrość. Widzę jak zachowują się niektóre dziewczyny z mojego roku, az smiesznie to wygląda [emoji23] Probuje nie odpuścić sobie uczelni bo potem mam sesję i do tego porod. Wszystko może sie jeszcze bardziej nawarstwic [emoji22]

Znalazłam sobie właśnie trasę 2,8km w jedna stronę po parku narodowym więc akurat [emoji4] Robię sobie takie mile przerywniki miedzy nauka, raz wam odpisze, raz poszukam czegoś do zwiedzenia [emoji16] Jutro wieczorem mamy wracac do domu więc muszę jakoś zaplanować tak małą ilość czasu.

A wczoraj zdecydowałam, że na wakacje z maleństwem pojedziemy na mazury bo nigdy nie byłam w tych okolicach. Możecie polecić jakas fajną bazę wypadową? [emoji1]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry