reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Turluturlu chyba nasza waga jest w normie ,chociaż wolałabym ważyć mniej bo czuje się już jak słonica:D

Ja jestem strasznie ciekawa jak mój maluch będzie wyglądał :)

Może macie do polecenia coś na prezent dla dwulatki ? :) mamy zaproszenie na urodziny ,ale nie mam jakoś pojęcia co kupić tymbardziej ,że nie wiem co ma :/
 
reklama
Dysiak ja jak mam coś kupić jakiemuś dziecku to zawsze pytam rodzica co dziecko ma a czego nie zeby nie zdublować tego co już ma :)

Kasiu_linka ja znowu jak kiedyś leżałam w szpitalu z dziewczynami przy końcówce to usłyszałam od nich, że na końcówce właśnie najwięcej się przybiera, bo dziecko najwięcej tyje w tym okresie

Mojego jęki też nie ruszają. Nawet nie ruszyło go jak ostatnio cały dzień w pracy się do niego dobijałam przez telefon.. stwierdził że nie słyszał tel to mu uświadomiłam że w takim razie niech się nie zdziwi jak przegapi poród :p dlatego miał mi dać swój służbowy tel ale coś mu się nie spieszy
 
Dysiak ja jak mam coś kupić jakiemuś dziecku to zawsze pytam rodzica co dziecko ma a czego nie zeby nie zdublować tego co już ma :)

Kasiu_linka ja znowu jak kiedyś leżałam w szpitalu z dziewczynami przy końcówce to usłyszałam od nich, że na końcówce właśnie najwięcej się przybiera, bo dziecko najwięcej tyje w tym okresie

Mojego jęki też nie ruszają. Nawet nie ruszyło go jak ostatnio cały dzień w pracy się do niego dobijałam przez telefon.. stwierdził że nie słyszał tel to mu uświadomiłam że w takim razie niech się nie zdziwi jak przegapi poród :p dlatego miał mi dać swój służbowy tel ale coś mu się nie spieszy

Wiem wiem właśnie pytałam , ale odpowiedz marna otrzymałam hehe :)
Zawsze sie przykładam do prezentów.

Hehe dobre :) faktycznie mógłby nie zdążyć . Teraz powinni być w gotowości :D
Patrzyłam też na takie owoce drewniane do krojenia - zawsze mi się podobały :)
 

Załączniki

  • IMG_3948.JPG
    IMG_3948.JPG
    55,1 KB · Wyświetleń: 51
Ja mam 15 kg na plusie i buzie jak ksiezyc w pelni. To sporo dla mnie bo 11 kg we wczesniejszych ciazach mialam. Teraz ciezko mi.

Ale ja mam super parcie na pozbycie sie dotakowych kilogramow, nie znosze jak mam nadprogaramowe bo u mnie nie Ida w fajne miejsca jak piersi tylko niestety brzuch i buzia, Wiec zle sie z tym czuje. Także jak tylko sie obrobie z dziecięciem to spacery zaczynam.

A co dla 7 latka i 3 latka? Jakies pomysly moze macie?
3 Latkowi chyba ciastoline kupie. Bo on uwielbia





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry