reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Witam kobietki :) dołączam się do grupy dopiero teraz ale myślę że to nie będzie żaden problem . Tez należę do przyszłych mamus obecnie 36 tydz.termin na 15 luty . Czujemy się świetnie jednak od tygodnia zaczynają się już chyba najgorsze momenty nieprzespane noce bóle w podbrzuszu ciągłe siusianie i juz chce aby te ostatnie dni zlecialy jak najszybciej i mieć już wszystko za sobą i swoje maleństwo u boku . :)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co do noszenia kurtek zimowych to mój chodzi w zimówce ale ciągle ma ją rozpiętą. Jest na niego za mała i chociaż mówię mu że trzeba kupić nową to chyba nie chce dopuścić do siebie, że troszkę mu przybyło i męczy się w tej ;)

Ja już mężowi powiedziałam, że w szpitalu nie chcę żadnych odwiedzin jeśli ściągneliby zakaz odwiedzin. A jak nie to sytuacja się sama rozwiąże. Może mnie odwiedzić tylko on albo dziadkowie jeśli już bardzo będą chcieli ale oni z pewnością posiedzą chwilkę i się zmyją więc ani nie będą zawadzać mi ani towarzyszkom na sali.

A mnie zaczął boleć pęcherz :( jak mi mały walnie to się zginam w pół. Wiecie jakie tabletki z żurawiną mogę używać?

I jeszcze odezwała się przepuklina a już tyle czasu miałam z nią spokój.. dzisiaj wszystkie takie marudne jesteśmy :D
 
Cześć Loola :) ja termin na 14 luty :D

Mój mąż tak samo... bez czapki , szalika, rękawiczek. Czasami założy kurtkę zimową jak duży mróz a tak chodzi w jakiejś cienkiej :/ nie chce żeby się przeziębił bo potem mnie zarazi . A już raz w ciąży się męczyłam 2 tyg z choróbskiem.
Ja też nie rozumiem tych ludzi , po cholerę się pchają do tych szpitali.
Tymbardziej jak kobiety po porodzie czują się fatalnie ,same jeszcze w szoku, nowa sytuacja , bobas itd . Do tego jeszcze okres zimowy to i choróbska , infekcje Ehh
Moja teściowa też mówi do mnie " nie martw się my odrazu przyjdziemy do Ciebie do szpitala"
Delikatnie dałam do zrozumienia ,że to bez sensu itd ale nie wiem co z tego wyniknie :/
 
Mnie strasznie plecy bolą , ze spaniem kiepsko :/ jeszcze brzuch po prawej i po lewej stronie mnie zaczął boleć jakos dziwnie.
Do tego ból głowy prawie codziennie :(
I od czasu do czasu jakiś taki ból tam w dole , skurcz?
No to sobie ponarzekałyśmy :)
 
Żurawit i Urosept spokojnie można na pęcherzowe sprawy
Cześć Loola.
A ja dziś nie marudzę;) Nawet skurczy dziś mniej. Ale to chyba jakaś cisza przed burzą - takie mam dziwne przeczucie. Nie mogę ię doczekać jutrzejszej wizyty.. a ta dopiero po południu.
 
Sojnabig bawcie się dobrze!
Loola witaj :)

My już "zaliczyliśmy" WOŚP i wizytę u teściów. Chyba mi się uruchamiają hormony ciążowe - wczoraj mąż powiedział coś nie po mojej myśli i już płakałam, dzisiaj na występach dzieci prawie też... przez całą ciążę tego nie miałam, na koniec mnie chyba wzięło. Czy Wy też tak macie? Z innej beczki - udało mi się wreszcie spakować torbę do szpitala, jeszcze tylko kilka rzeczy trzeba tam dorzucić :) jeżeli chodzi o samopoczucie, to mnie wczoraj bolały plecy, a dzisiaj łapały skurcze łydek. A tak to nie jest najgorzej ;)
 
Ja śpię dobrze, nic nie boli, czekam tylko na 37 tc żeby do ćwiczeń wrócić bo już wariuję.
Dziewczyny, ja tu widzę, że niektóre moderatorkami zostały aleeee faaaajnie!!!:)
Nie wiem na czym to polega, ale chyba to dobrze?:)
 
reklama
Ja moderowałam inne forum i chyba mi się dostało w spadku;) Może będzie większy porządek dzięki temu:) Denerwuje mnie, że jakieś osoby totalnie z zewnątrz mogą zakładać same tematy ( i to od czapy). Nawet nie zapytają, czy można i robi się bałagan - czy tylko mi to przeszkadza?
 
Do góry