reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
super_mysz ja Żuravit biorę od początku prawie. Ale na kopniaki w pęcherz to on nie pomoże ;)
wiem wiem ale wcześniej jak dostawałam w pęcherz to bolało mniej a teraz się zginam w połowie, dziwnie to wygląda jak idę przez sklep i co chwilę się pochylam :p musi mi się coś tam dziać że aż tak boli chyba że mały urósł i ma więcej siły ale wziąć nie zaszkodzi :)
 
Ja moderowałam inne forum i chyba mi się dostało w spadku;) Może będzie większy porządek dzięki temu:) Denerwuje mnie, że jakieś osoby totalnie z zewnątrz mogą zakładać same tematy ( i to od czapy). Nawet nie zapytają, czy można i robi się bałagan - czy tylko mi to przeszkadza?
Ja myślę, że nie można osądzać, że jakiś temat jest od czapy. Owszem, zdarzają się trolle, ale generalnie to chyba ktoś zakłada temat jak ma problem. Tak samo jak każda była " z zewnątrz".
 
Od czapy - miałam na myśli, temat, który się powiela - tak jak napisałam zamknęłam ten nowy, ponieważ taki wątek powinien zostać poruszony w temacie o karmieniu piersią, bo tego dotyczył. Gdybyśmy miały 6 takich wątków okołokarmieniowych, to nikt by nie wiedział gdzie tak naprawdę szukać informacji.
Trochę co innego jak wchodzi ktoś na ogólny, tak jak np Loola dziś, wita się i zadaje jakieś pytanie, a co innego jak wchodzisz na obce forum i tworzysz sobie nowe wątki mimo, że widzisz, że ktoś (w naszym przypadku cała społeczność) to już w jakiś sposób zorganizował.
Czy mogłybyście się wypowiedzieć jak Wy to widzicie?
 
Jagódka jak ktoś zakłada temat to też mnie to denerwuje ale wiadomo, nie każdy siedzi tutaj z nami i nie wie gdzie może zadać pytanie. Więc można spokojnie zwrócić uwagę. Ale z drugiej strony kiedyś jakaś dziewczyna zadawała tu pytania, na ogólnym to ją delikatnie mówiąc pogoniłaś, że to nie jest forum z poradami.. Ale w sumie gdzie miała zapytać?
 
Nie pogoniłam, tylko zapytałam czy prowdzi statystyki, bo nie powiedziała nic o sobie, czy jest w ciąży, czy piszę pracę mgr, no zero kompletnie, ni "dzień dobry", ni "pocałuj mnie w doopę" i pytała o jakieś konkretne rzeczy dotyczące nas osobiście. Jakaś netykieta wszystkie nas obowiązuje, niestety większość tych wpadających ma ją głęboko w tyle - tak, forum BB też ma swoją netykietę.
 
No ja osobiście uważam że problem związany niejako z karmieniem piersią powinien się znaleźć w wątku o kp bo nie widzę potrzeby zakładania kilku wątków o tym samym. Dostałam dzisiaj zapytanie z góry czy chcemy wątek zamknięty... Może powiecie co o tym myślicie i ewentualnie kogo zapraszamy.
 
reklama
Dlatego chcę znać Wasze zdanie.
To, co będzie się dało wrzucić do konkretnego tematu, proponuję przenosić - wczoraj nie mogłam znaleźć tej opcji - lub łączyć z innymi tematami w toku.
Problem jest taki, że im nas więcej, tym więcej tematów i im dłużej piszemy, tym więcej wątków poruszamy. Zobaczycie po porodzie, że zaczniemy kopać na forum i szukać informacji i jeśli wtedy będzie nieprzejrzyście, to nie znajdziemy NIC.
Rozmaryn ale mamy przecież wątek zamknięty - pytanie czy chcemy się zamknąć na tym?
 
Do góry