reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Aa to moze zle spojrzalam na tej liscie lutowek [emoji4] W sumie to z jednej strony fajnie by bylo urodzic w walentynki, a z drugiej strony nie chcialabym miec urodzin w walentynki [emoji1]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz tez podejrzewam ze w walentynku bedziemyw trojke :) termin 1 luty

Co do osemek to strasznie wspolczuje mezowi.. mialam usuwane 3.
Dwie pierwsze usuwalam w Lux Medzie w Warszawie i mloda babeczka przeciela dziaslo wyjela zeba zaszyla i tyle... dostalam za kazdym razem l4 na tydzien, a bol utrzymywal sie ok 2 dni. Na 3 osemke zdecydowalam sie blizej domu i na NFZ i to byl najwiekszy blad. Facet ok 60, wazyl ze 150 kg jak zaczal ciagnac mnie za zeba to nie dosc ze non stop na mnie krzyczal to kilka razy te cazki mu wypadaly i cale usta mialam we krwi... trwalo to ok 40 min po czym cala zakrwawiona spyyalam sie o zwolnienie a ten ze nie moze wystawiac wiec nawet nie wiem czy to byl lekarz ( mial byc chirurg) zaplakana poszlam na recepcje i internists mi dal l4. nazwalam go rzeznik z NFZ przez kilka dni mialam siniaki na twarzy i nie moglam otwierac buzi, 'na zdjecie szwow tez mnie skezyczal ze nie umiem myc zebow i dlatego mam szczekoscisk.. leczylam sie ponad miesiac a na koncu w warszawie w centrum stomatologi tzn ( jezdzilam na jakies zastrzyki i leki) do tej pory mam problem u dentysty jk otwieram buzie tzn szczeka mi zeskakuje...
 
Do góry