reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Rozmaryn ketonal chce zeby bral na bol. Bo on tylko ibuprom max bierze (uparty jak osiol, nic innego nie wezmie) i jak wezmie dwie to za półtora/dwie godzinki bierze kolejne dwie bo go zwija z bolu i tak caly dzien, w nocy tez go budzi bol i bierze. Mam nadzieje, ze ketonal go po prostu "znieczuli" na dluzej [emoji4] Zreszta internistka byla zdziwiona, ze mu nie przepisali nic mocniejszego przeciwbolowego i kazala mu przyjechac do niej albo na pomoc dorazna jak by bardziej bolalo to mu wypisze recepte..

Co do tej opuchlizny to chce, zeby ktos go zobaczyl czy ta opuchlizna to taka kolej rzeczy czy juz jest jakies zakazenie. Yh, on jest taki biedny teraz. Ogolnie nie ma zadnej plomby, oprocz kontroli na ktore go umawiam w ogole nie chodzil do dentysty. Ma calkowicie zdrowe zeby. A teraz tak cierpi.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się w ten mroźny niedzielny poranek.
Dziś obiad z głowy, idziemy do teściów. Mąż mi dziś wyjeżdża w delegację, nie lubię jak się dowiadujemy o tym w ostatniej chwili - powiedział mi w czwartek:/ Wróci dopiero w poniedziałek pewnie bardzo późno w nocy (we wtorek już właściwie). Będę musiała sobie jakoś logistycznie wszystko rozpracować. No i może poprasuję coś dzisiaj, bo trochę lepiej się czuję niż wczoraj.
Miłego dnia Dziewczyny
 
Wstalam z jakims dziwnym przeczuciem, ze ktoras z Was urodzila w nocy [emoji1]

.jagodka wspolczuje zmiany planow. U mnie poranek bardzo śnieżny, zasypalo nas w koooncu chociaz troche.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas jak narazie leniwie, ja z akompem pracuje, synus patrzy na jakies bajki. Pewnie dzis pojdziemy do lasu czy cos, raczej na spokojnie dzien.

Wiecie co? Wczoraj szukalam jak glupia koszli nocnej, ktora bylaby dluzsza niz do uda i maila jakis sensowny dekolt albo guziki i nic. W domu wymyslilam, ze chyba i tak bardziej lubie pizame, zwlaszcza, ze ak urodze juz nie bedzie mi cieplo tylko znow bede zmarzlakiem. Czyli poszukiania beda kontunuowac znow. Szukam tez jais zwyklych tanich bluzek tak na po domu z guzikami, ale tez nie znalazlam. Dobrze, ze hodziasz biustonosze do karmienia z h&m kupilam. Te ubrania dla mam z netu to kurcze starsznie drogie sa, wiec musze cos innego wymyslic..
 
A ja obudziłam się z okropnym bólem gardła i ucha :( gdzieś mnie musiało wczoraj przewiać..
Przez ostatnie dni ciągle mi się brzuch stawia ale ciągle jestem w ruchu więc dziś robię sobie dzień leniuszka i nie robię nic. Później podskoczę tylko do koleżanki, bo mam dla niej kilka ubranek na dziewczynkę bo gdzieś się znalazły w ubrankach które dostałam od znajomej.

Ja wszystko już mam praktycznie dopięte na ostatni guzik z wyprawki. Brakuje mi kilku rzeczy typu słód na laktację czy Tantum Rosa, ale to są już takie rzeczy, które mogę kupić w każdej chwili w aptece więc nie są bardzo pilne. Wczoraj dokupiłam jeszcze nakładki na WC i torbę do szpitala mam zamkniętą :) Na koszule czekam jak przyjdą z Allegro i będzie już wszystko więc jestem z siebie dumna :)
 
U nas jak narazie leniwie, ja z akompem pracuje, synus patrzy na jakies bajki. Pewnie dzis pojdziemy do lasu czy cos, raczej na spokojnie dzien.

Wiecie co? Wczoraj szukalam jak glupia koszli nocnej, ktora bylaby dluzsza niz do uda i maila jakis sensowny dekolt albo guziki i nic. W domu wymyslilam, ze chyba i tak bardziej lubie pizame, zwlaszcza, ze ak urodze juz nie bedzie mi cieplo tylko znow bede zmarzlakiem. Czyli poszukiania beda kontunuowac znow. Szukam tez jais zwyklych tanich bluzek tak na po domu z guzikami, ale tez nie znalazlam. Dobrze, ze hodziasz biustonosze do karmienia z h&m kupilam. Te ubrania dla mam z netu to kurcze starsznie drogie sa, wiec musze cos innego wymyslic..
Monsku nie strasz ta praca przed kompem bo mam sprawdzić siostrze prace licenc. i na samą myśl mi się nie chce...
Biustonosze też zamówiłam z hmu. Co do ubrań ciążowych to ja prawie nie mam. Dwie pary spodni typowo ciążowych kupiłam w poprzedniej ciazy na wyprzedazy po 7 euro tylko i 1 sukienke mam. Bluzki jakoś kombinuje, po domu byle co noszę, na wizyty mam ze dwie ładniejsze w które się mieszcze.. Koszule nocna kupiłam zwykła gdzieś tylko większą i przerobiłam górę na guziki.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
kasia.zosia - ja probuje dokonczyc analizy i momentami ciezko mi idzie- raz , ze mozg zmniejszyl sie do rozmiaru orzeszka, a dwa to, ze siedzenie na pupie juz nie jest za wygodne. I jeszcze myslecw tylu jezykach na raz.. ale chce dokonczyc ten rozdzial i potem juz moge zrobci przerwe :) a Ty sprawdzasz licencjat jezykowo czy ze wzgledu na tematyke?
 
reklama
I jedno i drugie. Tyle że temat dość łatwy i przyjemny o tłumaczeniu humoru w filmie, wiec może się posmieje.
Ale muszę odpalić stary laptop, "pozbyć sie" dzieci, i w ogóle zacząć myslec. O ciszę u nas ciężko ostatnio bo normalnie powariowali w tym tygodniu.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry