reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Cześć dziewczyny!! nasza gwiazdeczka 35t i 0 d miała 2660, ciut więcej niż przeciętnie:) teoretycznie do porodu ok 3600, a jak wyjdzie się okaże:) dzisiaj zaczynamy masaż krocza... śmieję się, że mięsnie kegla ćwiczę co trochę, bo co trochę mój organizm twierdzi, że pora na siku. Kilka razy byłam iii nic, więc teraz trzymamy - choć to chyba złe określenie skoro tam nic nie ma:) ot spinamy mięśnie co trochę:)

narobiłyście smaka tymi drożdżówkami! na swoje szczęście jestem fajtłapa, jeśli o takie pyszności chodzi:) ale wyglądały zacnie;d
 
Baranek- Ja chyba mam :(, ale póki co czuję je tylko siedząc na wc, odpukac nie dokuczaja dlatego nic tam nie robię. Po pierwszej ciąży miałam małe trochę je leczyłam antybiotykiem, ale skończyło się na zabiegu zamrażania i było ok;)

A Ty mocno czujesz objawy?

Dziewczyny ja jeszcze nie spakowana do szpitala od jutra 35 tydzień, a tu ciągle coś. Dziś padam na twarz, chodziliśmy pół dnia po galerii szukając kurtki dla męża i nic..

Ale znalazłam za to płaszcz dla siebie :p Poczekam, aż cena spadnie i będzie mój:p
 
Baranek- Ja chyba mam :(, ale póki co czuję je tylko siedząc na wc, odpukac nie dokuczaja dlatego nic tam nie robię. Po pierwszej ciąży miałam małe trochę je leczyłam antybiotykiem, ale skończyło się na zabiegu zamrażania i było ok;)

A Ty mocno czujesz objawy?

Dziewczyny ja jeszcze nie spakowana do szpitala od jutra 35 tydzień, a tu ciągle coś. Dziś padam na twarz, chodziliśmy pół dnia po galerii szukając kurtki dla męża i nic..

Ale znalazłam za to płaszcz dla siebie :p Poczekam, aż cena spadnie i będzie mój:p

Nie czuje tak ciagle, maść pomogła trochę ale wiem ze mam jeden spory :( to trzecia ciąża, w dwóch poprzednich nie miałam, albo miałam ale tak nie czułam, wiem ze po porodzie miałam chwile... ale teraz sie az boje co to bedzie, jak juz takie duże... boli zamrażanie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny podpytam o jeszcze jedna rzecz... macie hemoroidy?? Bo mnie właśnie wyszły ..... okropne to:( jakaś maść kupiłam z apteki ale mam wrażenie zE tylko trochę pomaga..

Ja mialam w poprzedniej ciazy. Z leko bez recepty pomagały czopki unigel procto czopki. W ulotce jest napisane, ze mozna w ciazy stosowac. Sama maść to za mało, bo problem jest też w środku.
Niestety po ciąży nie przeszło samo. Leczyłam farmakologiczne i się wchłonęły ale skóra nie została i czeka mnie zabieg, bo po tej ciąży znów mogą nawrócić.

Baranek- Ja chyba mam :(, ale póki co czuję je tylko siedząc na wc, odpukac nie dokuczaja dlatego nic tam nie robię. Po pierwszej ciąży miałam małe trochę je leczyłam antybiotykiem, ale skończyło się na zabiegu zamrażania i było ok;)

A Ty mocno czujesz objawy?

Dziewczyny ja jeszcze nie spakowana do szpitala od jutra 35 tydzień, a tu ciągle coś. Dziś padam na twarz, chodziliśmy pół dnia po galerii szukając kurtki dla męża i nic..

Ale znalazłam za to płaszcz dla siebie :p Poczekam, aż cena spadnie i będzie mój:p


U mnie też jutro 35 tc startuje a jeszcze nie wszystko kupione nawet. :eek:
 
Elenna ale ta maść którą ja podałam ma aplikator którym dozuje się maść do środka.
Ja termin z OM mam na 18.02. więc dziś też zaczęłam 35t.. A torba nadal niespakowana, obiecuję sobie, że w tym tygodniu to zrobię.
Klauduśka, nic mu nie poradzą, ketonal mu wypiszą na receptę i tyle:/ Opuchlizna i szczękościsk po usuwaniu ósemek to niestety dla nich norma.
 
.jagodka no wlasnie licze na to, ze mu przepisza ketonal i tyle. Bo dzisiaj na warcie wymiotowal jak to stwierdzil "żółcia". Mysle, ze juz po prostu żołądek nie wytrzymał takiej ilosci lekow...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam ogolnie stwierdzone migreny i kiedys mi przepisywali ketonal. A teraz dostalam dorete i cini, wiec tego mu juz za bardzo nie podam. Na dodatek w ogole przeszlam na zolmiles, a to juz w ogole odpada bo to tryptan..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry