reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Woda morska zwykła - nie hipertoniczna i nie izotoniczna jest od urodzenia, spokojnie. Panadol w syropie jest od 1 dnia bodajże. Nurofen w czopkach na pewno później
 
reklama
O tą wodę Sterimar baby mi pokazywała ale pisało w ulotce że dla niemowląt a konkretnie od kiedy nie pisało więc wolałam nie ryzykować.
Barnek chciałabym kupić coś profilaktycznie żeby w razie W mąż po nocy nie jeździł do apteki bo jednak mieszkam na wsi i muszę do miasta dojechać :)
 
Super_mysz17 ja dla Ali miałam taki paracetamol Link do: Paracetamol syrop truskaw 120mg/5ml 150ml
Nie musiałam stosować do pół roku. Potem na ząbki przeciwbólowo podałam.
Teraz czytam, że jest też Pedicetamol czy jakoś tak podobnie.

Kasia.Zosia to u Was szybko się rozprawiają z tym MMR.
Szczerze to jeszcze tego nie sprawdziliśmy w praktyce bo Jasiek był szczepiony jeszcze w Polsce a Zosia miala na razie pierwsza dawke :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie :)

Ale tu powiało porodowo :) coraz bliżej i będziemy tulic nasze maluszki :)

My nadal w szpitalu chociaż mieliśmy dzis wyjść do domu , to od wczoraj nam sie skurczyki zaczęły i leżymy i czekamy na rozwój sytuacji co z nich bedzie i oczywiście nici z wyjścia a już się nastawiłam ze chociaż chwile jeszcze przed porodem pomieszkam w domku.

Ja chyba też bardziej komfortowo się poczuje dzięki lewatywie i tez ta opcje biorę pod uwagę.
 
reklama
Co do lewatywy to WAm powiem, ze moj organizm sam sie oczyscil przed, porod i tak zakonczyl sie cc, ale pierwsza kupa po cc jest straszna!!!
u mnie po pierwszym cc tak miałam, że potrzeby fizjologiczne to odwlekałam, bo był dramat łazienkowy :o, natomiast po drugim cc, zwlekałam jak mogłam wiedząc jakie to będzie straszne, a tu niespodzianka nic nie bolało o_O... od tamtej pory mam teorię, że to wszystko jest zależne od tego kto robi operację ;)...nawet mój małżon zwrócił uwagę, że ta druga cesarka jakaś taka inna była, bo w ogóle mnie nie szarpał pan dr tak jak przy pierwszej :D
 
Do góry