reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja dzisiaj po wizycie, szyjka znowu skrócona już 2,5cm ma, skurcze się piszą, nie wiem ile jeszcze wytrzymamy a to dopiero 35 tydz się zaczął... lekarz każe nie panikować, ale nie wyklucza, że poród będzie wcześniej, kazała się oszczędzać, spakować torbę i w razie czego jechać do szpitala...a i maluszek waży ok 2600:)
 
u mnie ok 14 na plusie;/ początek ciąży plus miesiąc egz zrobiły swoje, tadam...:(

wczoraj złapało mnie jakieś zwątpienie? strach? stres związany z porodem? Stwierdziłam, że nie ma opcji, że urodzę sn. Nawkładałam sobie głupot do głowy, nawetprywatnej kliniki szukałam na cc, bo z tego co mi wiadomo żadnego wskazania do cc nie mam. Koszt min. 6000.... masakra! przynajmniej dla naszych finansów. Popisałam z koleżanką, która rodziła w styczniu zeszłego roku i jak ręką odjął, powrócił spokój. Dzisiaj poczytam coś więcej o masażu krocza, o którym pisałyście (dopóki znowu nie najdą mnie wątpliwości)
 
joanna - ładna waga;d będzie dobrze, i słuchaj lekarza - oszczędzaj się:)) my wizytę mamy jutro, też wtedy zaczniemy 35 tydz., mam nadzieję, że tym razem nasza panna pozwoli sobie zdjęcie na pamiątkę zrobić:)
 
u mnie ok 14 na plusie;/ początek ciąży plus miesiąc egz zrobiły swoje, tadam...:(

wczoraj złapało mnie jakieś zwątpienie? strach? stres związany z porodem? Stwierdziłam, że nie ma opcji, że urodzę sn. Nawkładałam sobie głupot do głowy, nawetprywatnej kliniki szukałam na cc, bo z tego co mi wiadomo żadnego wskazania do cc nie mam. Koszt min. 6000.... masakra! przynajmniej dla naszych finansów. Popisałam z koleżanką, która rodziła w styczniu zeszłego roku i jak ręką odjął, powrócił spokój. Dzisiaj poczytam coś więcej o masażu krocza, o którym pisałyście (dopóki znowu nie najdą mnie wątpliwości)

Podobno wskazaniem do cc jest strach przed porodem SN. Wtedy idzie się do psychologa, który wypisuje takie zaświadczenie. Na tej podstawie robią cc. Tak nam mówili na szkole rodzenia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podobno wskazaniem do cc jest strach przed porodem SN. Wtedy idzie się do psychologa, który wypisuje takie zaświadczenie. Na tej podstawie robią cc. Tak nam mówili na szkole rodzenia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba nawet ma to nazwę tokofobia :)
ja mam odwrotnie ze strachu wole sn od cc :D
A mój mąż nigdy się nie budzi w nocy, zaden dzwiek go nie obudzi. W ogóle ma wspaniałą umiejętność zasypiania w minute. Jak jest zmęczony to się położy byle gdzie i zaraz spi. Aż Jasiek mówi co noc ze on by chciał tak zasypiać jak tata :D i ja bym chciała bo mi czasem schodzi pół godziny..


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabciu - ja też już mam nadzieję ale na ktg nic nie wyszło więc jeszcze sobie poczekam:(

Joanna - ja jak się urodziłam (2 tygodnie po terminie!) ważyłam 2400 więc wagowo Twoje bobo może się rodzic :D

Jenny - ja też się boję sn ale jak widzę co przechodziły moje znajome po cc to chyba jednak nie dałabym się pokroić tylko ze względu na strach..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sojnabig wiem, że wagowo jest ok tylko lepiej by było, żeby jeszcze chociaż ze trzy tyg posiedział:)

Ja za wszelką cenę chciałam uniknąć cc i za pierwszym razem się udało i teraz też mam nadzieję na sn
 
Do góry