reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Kasia.Zosia Rozejrze się za tymi kosmetykami

Super_mysz Ja miałam z Oilan taki płyn/emulsje co się do wody troszkę wlewalo- teraz szukam czegoś podobnego. I mydełko w kostce Oilan. Miałam z Johnsona płyn I do mycia dzidzi ale strasznie wysypalo go po nim ,zresztą po wszystkim z Johnsona go wysypywalo.
Koleżanka płynu Ziajka używa i chwali go bardzo. Muszę poszukać sama opini też
 
reklama
A ja koniec końców się ciesze ze nie pojechaliśmy do Polski na swieta bo u nas się wszystko robi 24.12 od rana i na pewno by chcieli żeby pomagać, na zakupy jada, a to jest u nas tragedia jak się zjada wszyscy na swieta z Niemiec, z Anglii itp to są sklepy oblegane, zamieszanie, nerwy. A tak to mam spokoj. Na dodatek moja mama jest taka mega upierdliwa w te święta z powodu siostry i jej nazeczonego i robi jej wykłady od rana do wieczora. Chyba bym zwariowała tam.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwszy raz obudziłam się z plamą mleczną na piżamie, zaczęło się:p My dziś śniadanko w najbliższym groni. Potem obiad u teściów ze szwagrem i jego rodzinką i koniec obżarstwa... Wczoraj sobie pofolgowałam, myślę, że dziś to już będzie skromnie, bo nie mam miejsca;)
Airfix nie rozumiem, po co to wszystko? W imię czego? Chcesz sobie krzywdę na własne życzenie zrobić? Koło mnie skaczą wszyscy, bo widzą, że mi ciężko i ja nie mam zamiaru ich powstrzymywać, bo faktycznie, ani się schylić, ani coś dźwignąć. Wczoraj układałam z Klaudią bardzo skomplikowane lego, to co jakiś czas musiałam odpoczywać, bo nie dawałam rady, tak mi wszystko cierpło.
A propos mleka ja w tej chwili czytam co się da o karmieniu po cc, w razie gdybym mi się jednak dzidziuś nie obrocil, żeby w razie czego wiedzieć co robić. Przyznaję ze jak Jaska urodziłam to w temacie karmienia byłam zielona a pieprzone polozne i pielęgniarki miały temat gdzieś. Cud ze mi się udało bez żadnej wiedzy i bez problemow. Ale dużo stracilismy, ani go nie miałam przez pierwszą noc, a one go dokarmialy mm z butelki, dopiero na drugi dzień mogłam próbować go przystawiac ale oczywiście pomocy zero. Jeszcze jedna małpa się ze mnie śmiała bo jej mowie ze dziecko dużo ulewa po mm, a ona ze za dużo daje dziecku a najśmieszniejsze ze to pielęgniarki go tak dokarmily pierwszej nocy ze mu się w żołądku nie mieściło :(
Pisalyscie kiedyś o cerze i włosach w ciazy. Ogólnie mam zawsze lepsza cerę w ciazy, teraz tez. Ale moje włosy tym razem to są jak aksamit normalnie :) Smaruje jej przed myciem olejem kokosowym, nie farbuję od zajścia w ciąży (bo chciałam wrócić do naturalnego koloru po 15 latach farbowania) i te wszystkie witaminy ciążowe, aż jestem w szoku i je sobie macam od czasu do czasu :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Densik,Grabcia Trzymajcie się dzielnie jak najdłużej.

Elena Gratuluje!!!

Ja też się cieszę, że zostaliśmy na święta w De:) wszystko szykowaliśmy sobie pomalutku, większość rzeczy przygotowaliśmy wcześniej i się pomroziło a w wigilię na spokojnie tylko podgrzało i są to chyba pierwsze święta gdzie faktycznie sobie odpoczywamy:) spacerujemy, bawimy się z Małym, spędzamy czas razem, a nie przejmujemy się gadaniem ciotek, babć, nie musimy słuchać dobrych rad itp

Airfix nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, u mnie ciotka szybko by się dowiedziała co myślę, a jakby miała jakieś wąty, to zaraz zobaczyłaby gdzie są drzwi.
 
Jagodka A masz kosmetyki które szczególnie polecasz z Hipp dla maluszka ? Nie chce nakupic dużo bo wiem ile tych cudów które były niby mi tak potrzebne przy pierwszym dziecku wogole się nie sprawdziło

I jeszcze mam pytanie do mam corciowych- Czy jakoś inaczej się pielęgnuje okolice intymne małych dziewczynek?Tzn gdzieś czytałam żeby nie stosować pudrow (z synkiem tylko puder znów nam się spisywal)
 
Witajcie lutoweczki [emoji4]
Jak tam prawie po Świętach? Ja właśnie kończę pranie ostatnich pościeli Nadii, bo dziś taki wiatrek, że trzeba wykorzystać [emoji3]
Mój M tak świętował, że od rana chrapie [emoji33][emoji43][emoji23][emoji23]
A my z chłopcami zaraz na spacer
A propos kosmetyków, ja tam lubię Nivea i moim chłopakom po nich nic nie było, tak samo jak po Johnsonie [emoji6]ale każda sama musi sprobowac
Elena gratulacje [emoji4]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Jagodka A masz kosmetyki które szczególnie polecasz z Hipp dla maluszka ? Nie chce nakupic dużo bo wiem ile tych cudów które były niby mi tak potrzebne przy pierwszym dziecku wogole się nie sprawdziło

I jeszcze mam pytanie do mam corciowych- Czy jakoś inaczej się pielęgnuje okolice intymne małych dziewczynek?Tzn gdzieś czytałam żeby nie stosować pudrow (z synkiem tylko puder znów nam się spisywal)
Co do pudrow nie uzywalam i nie poleca się dla dziewczynek bo lubi zatykac ujście cewki moczowej (podobie jak np da sie za duzo kremu typu sudocrem) Co do pielęgnacji też zdania są podzielone. Jedne mamy i polozne polecają zmywać ta biała wydzieline która dziewczynki mają na narządach płciowych na zewnątrz a inne odradzaja. Ja np. zmylam wszystko od razu.
Z hippa ja kupowałam krem do twarzy na zime (ewentualnie dla zosi nawilzajacy) i płyn do kapieli/do mycia ciała i wlosow. Na pupkę miałam zazwyczaj linomag.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z Nivea bede uzywac tylko i wyłącznie krem na mroz bo nie ma w skladzie wody wiec dla mnie to najbezpieczniejsza opcja dla maluszka. Ja kupilam narazie właśnie plyn typu Oilatum ale inna nazwa, juz nie pamietam ale nie byłam pewna czy go uzywac ale chyba na początek spróbuje [emoji5]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Elenna gratulacje :)

Airfix podejdź gdzieś może na ktg dla czystego sumienia :) i odpoczywaj.

Grabcia i co tam ?

My narazie w dwupaku troszkę się wyciszylo rano rozwarcie na 3 cm ale tak jak twierdzą może to być tylko na kilka dni jak lek się skończy to możemy mieć powtórkę z rozrywki. Ważne ze teraz odpuściło o 6 jeszcze mieliśmy skurcze ale teraz ok :)
 
Do góry