reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Dziś się dowiedziałam że w tym roku u nas zrezygnowali z paczek świątecznych na rzecz balu karnawałowego na który zaproszenie dostałam a bal uwaga, uwaga 11 lutego na pewno będę w super formie
 
No świnie.. Prywatna firma, duża międzynarodowa, jesteśmy jedną z prawie 30 spółek. .
Kadrowa stwierdziła, że mogę pogadać z prezes, ale wiem, że skończyło by się pyskówką. Jej bardzo nie na rękę była moja ciąża, więc chciała mi zrobić koło dupy po prostu. Niby premia była naliczana od lipca, co roku mają inne zasady, szlag mnie trafił, bo dla mnie to sporo pieniędzy i zawsze fajny zastrzyk na Święta. Zawsze mogłam sobie pozwolić na jakieś ekstra prezenty, a teraz prezenty już kupione, a ja zostałam na lodzie. Chciałam z tej premii spłacić część pożyczki na samochód. Nie liczyłam na pełną premię, ale przynajmniej proporcjonalną do przepracowanego czasu w roku. Ch.. im w oko.. bo inaczej nie potrafię tego skomentować, mam nadzieję, że karma wróci do tej pi.dy
 
Jagódka rzeczywiscie źle cię potraktowali. Ja na swoją premię się nie nastawiałam właśnie przez głupią politykę mojej firmy- tak naprawdę nigdy nie wiadomo co obecnie obowiązuje, bo raz robią tak a w następnym roku inaczej. Więc nawet nie dzieliłam tych pieniędzy. Ale wczoraj wpłynęła połowa premii, do momentu jak pracowałam więc nie jest źle :) Talony na święta też dostałam i paczkę też więc postąpili fair.
Ja po zakupach jestem wykończona. Nawet miło mnie zaskoczyli w Biedronce, bo specjalnie dla mnie kase osobną otworzyli :)
i ostatnio cały czas jestem głodna.. nie wiem, może mi czegoś brakuje? bo to niemożliwe że zjem a za 2 godziny burczy mi w brzuchu..
 
Grabcia musicie z mężem dobrze przedyskutować ta sprawe co zrobić. Ale fajnie ze juz lepiej się czujesz :)

Jagódka to Cie "doceniła" pani Prezes nie przejmuj się bo mi w ogóle nie dali heh wiec juz w ogóle zostałam totalnie olana ale myślę że zdążę jeszcze podziękować w swoim czasie zresztą jest motywacja w końcu do zmiany miejsca pracy.

A my niezmiennie w szpitalu :)
 
Densik wiesz, ilość tych talonów, którą dostałam, to tak naprawę, jakby mi ktoś w twarz strzelił, totalnie na odpierdziel. Pracuję tam od 10 lat i takie traktowanie to po postu chamstwo. Co innego jak premii nie ma i zasady są oczywiste, a co innego tak jak mówi Supermysz, co roku inaczej i nigdy nie wiadomo co się będzie działo. W każdej ciąży mi obcinali coś tam, ale ZAWSZE dostałam cokolwiek, a w tym roku nic. Za rok będę jeszcze na macierzyńskim, więc jeśli odstawią znowu taki numer, to zrobię dym, bo na L4 już nie będę tylko na macierzyńskim, który przecież jest pełnopłatny (no ok, 80% przez cały rok).
 
Jagódka rozumiem Cię bo ja u siebie też tyle pracuje mało tego jestem kierownikiem i jako kierownik dostałam właśnie jedno wielkie 0 wiec brak słów człowiek flaki wyprówal był na każde zawołanie siedział wiecznie dłużej miał pod sobą prawie 50 osobowa załogę i ma podziękowanie ale szkoda nerwów.
 
Grabcia trudna decyzja, jeśli masz zaufanie do prowadzącego i nie czujesz się zle to może warto iść za jego radą? Ale jeśli bardziej ufasz szpitalnym to inna sprawa. Ja pewnie bym spróbowała donosić do 37tc jeśli wyniki pozwolą. Ale to moje zdanie w hipotetycznej sytuacji, Ty musisz dokonać własnego wyboru.

Ja dziś u fryzjera byłam :) Następny raz przed samym porodem.

Dalej w ferworze przeprowadzki, niestety zaburzonym - pies mi zaniemógł, bezwład łapy, więc od rana wet i rtg :(
 
Jagódka rzeczywiscie źle cię potraktowali. Ja na swoją premię się nie nastawiałam właśnie przez głupią politykę mojej firmy- tak naprawdę nigdy nie wiadomo co obecnie obowiązuje, bo raz robią tak a w następnym roku inaczej. Więc nawet nie dzieliłam tych pieniędzy. Ale wczoraj wpłynęła połowa premii, do momentu jak pracowałam więc nie jest źle :) Talony na święta też dostałam i paczkę też więc postąpili fair.
Ja po zakupach jestem wykończona. Nawet miło mnie zaskoczyli w Biedronce, bo specjalnie dla mnie kase osobną otworzyli :)
i ostatnio cały czas jestem głodna.. nie wiem, może mi czegoś brakuje? bo to niemożliwe że zjem a za 2 godziny burczy mi w brzuchu..
Super mysz dla mnie takie jedzenie to standard :) z moja przemiana materii to ja jestem głodna co godzinę czy w ciazy czy nie :D
Współczuję dziewczyny takiego traktowania w pracy, zwłaszcza przed swietami, tym bardziej ze wciąż jesteście pracownikami tych firm. Ja tez bym nie chciała wrócić.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry