reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Densik no to pięknie:/
Mąż z dziećmi i teściem pojechali do Obi, więc wzięłam się za pakowanie prezentów... I tyle tego było, że nie zdążyłam, został mi jeszcze mąż i córka.
Miałam piec jeszcze murzynka dzisiaj, ale chyba już nie dam rady..:p
 
A ja znalazłam stronę z winami bezalkoholowymi :D z ciekawości zamówiłam jedno na Sylwestra żeby nie być poszkodowana :) piła któraś z was kiedyś takie? Niby piszą, że albo podgrzewają do 28 stopni żeby alkohol wyparował albo mrożą do -30-40 i oddzielają alkohol który zamarzł
 
A ja znalazłam stronę z winami bezalkoholowymi :D z ciekawości zamówiłam jedno na Sylwestra żeby nie być poszkodowana :) piła któraś z was kiedyś takie? Niby piszą, że albo podgrzewają do 28 stopni żeby alkohol wyparował albo mrożą do -30-40 i oddzielają alkohol który zamarzł

Moja siostra w ciąży piła, podobno nawet spoko. Ja nie lubię nawet zwykłych, więc nie próbowałam nawet.
 
W carrefour sa dostepne tez wina bezalkoholowe z firmy natureo. Biale kosztuje 30 zl i jest dosc kwasne, a czerwone 35 zl. To biale mi osobiscie bardziej podeszlo:-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry