reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja tez mam jakies ksiazki po ang i po fin o dwujezycznosci. U nas roznie z tym jest, bo ja mowie do synka po polsku, maz i otoczenie po fin, no i w domu tez mowimy do siebie z mezem po fin. Ale mlody rozumie wszystko, czasami jak nie zalapie to rposi, zebym powiedziala mu po finsku. Gada po pl bez wiekszej gramatyki i w wersji zenskiej (zrobilam, umylam sie..), ale wazne, ze nie zaniedbuje tego jezyka.
kasia.zosia - my zaczynamy liberatus zerowke od przyszelj jesieni :)
 
reklama
Ja tez mam jakies ksiazki po ang i po fin o dwujezycznosci. U nas roznie z tym jest, bo ja mowie do synka po polsku, maz i otoczenie po fin, no i w domu tez mowimy do siebie z mezem po fin. Ale mlody rozumie wszystko, czasami jak nie zalapie to rposi, zebym powiedziala mu po finsku. Gada po pl bez wiekszej gramatyki i w wersji zenskiej (zrobilam, umylam sie..), ale wazne, ze nie zaniedbuje tego jezyka.
kasia.zosia - my zaczynamy liberatus zerowke od przyszelj jesieni :)
Jest jeszcze mały ma prawo robić błędy gramatyczne, mój Jasiek robi w obu jezykach :) ale po polsku mówi dużo lepiej, może też dlatego ze dużo czytamy.
Libratus jest fajny :) Z tego co widziałam jest tam dużo dzieci, które mówią bardzo słabo po polsku (rodzice pisali na forum) i chcą się nauczyć (albo rodzice chcą :)) szkoda ze czasem rodzice rezygnują z jednego języka... Jasiek ma z dwóch tylko korzysci np. bardzo łatwo uczy się słówek z innych języków obcych i ładnie je wymawia.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie i usg. Moja niunia jednak też zapowiada się na duuuza kobietę. 32/0 i już 2056g. Do tego kość uroda wymierzona na 34/5:szok:
 
Podobniez dzieci chetniej polykaja wody plodowe jesli sa slodkie. Myslicie ze to przez moje obzarstwo slodyczowe mała tak rosnie?
 
reklama
Do góry