reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Hi. Ja już po chorobie. Widzę że coraz więcej piszecie. Ja nigdy książek o dzieciach nie czytałam, samo przyszło [emoji23]. Choinkę jutro ubieramy, Majka jest zachwycona choinkami i Mikołajami. Jutro mam zamiar pojechać z dziewczynami do Mikołaja. Ciekawe jak mała zareaguje. Saskia też była zapisana do szkoły libartus. Niestety nie udało nam sie dojechać na egzamin końcowy i zrezygnowaliśmy. Do Majki mówi po polsku, tak samo do części rodziny, mi odpowiada po angielsku, z tatą rozmawia po angielsku i trochę po portugalsku. Majka miesza trzy języki, a mówi dużo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hi. Ja już po chorobie. Widzę że coraz więcej piszecie. Ja nigdy książek o dzieciach nie czytałam, samo przyszło [emoji23]. Choinkę jutro ubieramy, Majka jest zachwycona choinkami i Mikołajami. Jutro mam zamiar pojechać z dziewczynami do Mikołaja. Ciekawe jak mała zareaguje. Saskia też była zapisana do szkoły libartus. Niestety nie udało nam sie dojechać na egzamin końcowy i zrezygnowaliśmy. Do Majki mówi po polsku, tak samo do części rodziny, mi odpowiada po angielsku, z tatą rozmawia po angielsku i trochę po portugalsku. Majka miesza trzy języki, a mówi dużo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Fajnie, będzie trzyjezyczna :) ja mam bzika na puncie języków hehe wiec się tak rozpisuje. My póki co nie mamy egzaminu po zerowce a po pierwszej klasie mam nadzieje ze dotrzemy w Polsce :) ja lubię czytać książki o rozwoju mozgu u dzieci i o nauce języków właśnie :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
w środę idziemy do szpitala, gdzie chciałąbym rodzić, pooglądać porodówkę itp. Wstępnie niby mnie to nie interesowało, ale jednak zmieniłam zdanie. Ten szpital jest duży, już kiedyś tam błądziłam, dlatego wolę wiedzieć co i jak. Ciekawe czy dużo osób będzie
 
Też się bardzo cieszę, że wśród nas ni było przypadków skrajnie wcześnie urodzonych dzieci. Oby wszystkie nasze maluszki były donoszone
Ufff..temat prezentów uważam za zamknięty:) Kupiliśmy dziś perfumy mamie i babci i krem z wyższej półki dla ciotki i z głowy:) Dostałam gotowe zdjęcia w wersji elektronicznej od fotografki. Jutro mam nadzieję, że ogarniemy chatę. Dużo bym chciała a niewiele mogę eh...Wkurza mnie to..
 
reklama
Też się bardzo cieszę, że wśród nas ni było przypadków skrajnie wcześnie urodzonych dzieci. Oby wszystkie nasze maluszki były donoszone
Ufff..temat prezentów uważam za zamknięty:) Kupiliśmy dziś perfumy mamie i babci i krem z wyższej półki dla ciotki i z głowy:) Dostałam gotowe zdjęcia w wersji elektronicznej od fotografki. Jutro mam nadzieję, że ogarniemy chatę. Dużo bym chciała a niewiele mogę eh...Wkurza mnie to..
A pochwalisz się nowa fryzurka? :)
My dla mamy też wzięliśmy perfumy :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry