reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Kasia.Zosia super, że wszystko w porządku i juz wracasz do domu.

Ja miałam cukier na czczo miałam 74 po 1h 107 po 2 h 117. Do lekarza mam w środę. Na wyniku mam adnotacje, że do konsultacji z lekarzem.
Wczoraj mogłam zapytać, bo dzwoniłam z powodu bólu w miednicy. W nocy z czwartku na piątek takie mnie bóle złapały, że myślałam, że rodze:szok: na szczęście po zmianie pozycji przeszło, więc to chyba dzidzia się tak ułożyła, że uciskała na nerw. Jednak brzuch miałam zbolały i mam brać nospe. Dziś jest ok.
 
Kasia.Zosia super, że wszystko w porządku i juz wracasz do domu.

Ja miałam cukier na czczo miałam 74 po 1h 107 po 2 h 117. Do lekarza mam w środę. Na wyniku mam adnotacje, że do konsultacji z lekarzem.
Wczoraj mogłam zapytać, bo dzwoniłam z powodu bólu w miednicy. W nocy z czwartku na piątek takie mnie bóle złapały, że myślałam, że rodze:szok: na szczęście po zmianie pozycji przeszło, więc to chyba dzidzia się tak ułożyła, że uciskała na nerw. Jednak brzuch miałam zbolały i mam brać nospe. Dziś jest ok.
Pewnie dlatego że Tobie też wynik podskoczyl po 2 godz. Daj znać co lekarz Ci powie bo ja wizytę mam dopiero 7 grudnia. Ja wczoraj miałam takie bóle cały wieczór i tez myślałam że urodze
 
Pewnie dlatego że Tobie też wynik podskoczyl po 2 godz. Daj znać co lekarz Ci powie bo ja wizytę mam dopiero 7 grudnia. Ja wczoraj miałam takie bóle cały wieczór i tez myślałam że urodze
Marti22, miałam podobnie, cukier skoczył mi po dwóch godzinach. Oznacza to, że trzustka nie do końca radzi sobie dobrze z rozkładaniem cukrów, bo mimo wszystko to powinno spaść po dwóch godzinach (pomimo, że wynik mieści się w normie). Mój gin kazał mi jednak nie panikować ;) musiałam przejść na dietę cukrzycową (odstawiłam wszelkie słodycze, białe pieczywo, tłusty nabiał) i kiedy miałam powtórkę z obciążenia glukozą po dwóch tygodniach - krzywa cukrzycowa wyszła idealnie :) Tak że - nie ma się co zamartwiać, zazwyczaj dieta pomaga.
 
Martii22 Ja po godzinie miałam 119 a po dwóch 138 więc u ciebie nie jest źle :) a mi lekarka powiedziała, że jest ok i cukrzycy nie ma

Chyba mam jakiś kryzys hormonalny. Wszystko mnie wkurza i ciągle płaczę. Już mam tego dosyć, bo radość z ciąży gdzieś uciekła i chciałabym żeby było już po i żebym nie musiała się męczyć. Wszystko mnie boli, mały odbija się o pęcherz przez co nic nie mogę zrobić bo latam co 5 minut do toalety i jeszcze od jakiegoś tygodnia uparł się na prawe żebro i ciągle wpycha tam nóżki, że nawet siedzieć normalnie nie dam rady tylko na pół leżąco. Chociaż powinnam się cieszyć bo przynajmniej wiem, że jest ok z nim bo się rusza.
Uff musiałam się wygadać...
 
Kasia.Zosia Super ze juz do domku :).

Ja miałam w tym tygodniu robić obciążenie glukoza i pojechałam na konsultacje hematologiczna i tak mi zyle zmasakrowali ze nie ma skąd pobrać krwi. Została jedna ręka, a u mnie muszę mieć dwie do pobierania bo zrosty wszędzie. Muszę czekać az się zagoi, choć może to nie nastąpić bo za parę dni mają zdecydować czy podać mi wlew żelaza bo niby tragiczne mam wyniki. Nie wiem do którego tygodnia ta glukoza musi być zrobiona nawet.

Czy którejś dokuczaja potworne duszności? Nie mogę sobie poradzić, kilkanaście razy w ciągu dnia,nawet jak leżę. Dziś poszłam po zakupy i wróciłam bez...bo nie byłam w stanie powietrza złapać, ledwo do domu wróciłam.

Super_mysz Też chyba przechodzę ten kryzys:).Mam wrażenie ze zamiast mniej obowiązków to mam ich co raz więcej...nie jestem w stanie wszystkiego w domu zrobić, synek jak na złość wszystko na opak robi,mąż udaje gluchego,a ja jestem obolala od kopniaczkow i dodatkowo duszaca. Bym najchętniej się chciała obudzić po porodzie, żeby wszystko było kupione,naszykowane.
No i oczywiście systematycznie co kilka dni wyprowadzam się z domu jak już sił nie mam bo jeden i drugi ciągle ma o coś roszczenia.
Apogeum wszystkiego było parę dni temu kiedy mi dziecko przez 2 godziny leżało na łóżku (chodzi spać o 20) i wylo - Tato chodź spać ze mną!!,Tato!!! I tak 2godz po czym wrzasnelam,a ten wyje jeszcze gorzej...więc pytam- Co mu się dzieje i ma się w tej chwili uspokoić. A ten mowi- ze on jest głodny i od 2godz chce kakao.
No myślałam ze mnie potarga, słowem nie mówił o żadnym kakao, a kolację jadł 3 razy wiec głodny nie był.
 
Ostatnia edycja:
Ja też 3 wynik mam wyższy i mam z tym nic nie robić, ważne, że jest poniżej 140. Ja mam problemy z insuliną i dobrze o tym wiem, ale póki co nie zrobiła mi się cukrzyca.. - a zrobi się na pewno
Aifrix a co z tą pępowiną?
Supermysz ja pamiętam jak wszystkie czekały na kopniaki i tak sobie wtedy myślałam, że jeszcze będziemy jęczeć z bólu.;)
Idę chyba trochę poprasować, bo mi się nazbierało normalne pranie plus Wiktorowe.
 
reklama
o tak zgadzam się, nie mogłam się tego doczekać a teraz narzekam :D
oddycha to mi się ciężko ale tylko jak się kładę spać, bo tak jak chodzę to po prostu szybciej łapię zadyszkę a tak to nie jest źle póki co :)
 
Do góry