reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

W szpitalu Ci na to nie pomogą, raczej będzie jeszcze gorzej.. Napij się melisy, weź kąpiel z pianą, poczytaj, posłuchaj muzyki, znajdź sobie zajęcie, bo takie zamartwianie się nikomu nie wyjdzie na dobre. Jesteś pod opieką lekarza, jak coś Cię martwi to uderzaj do niego i pytaj pytaj pytaj ile wlezie, on jest od tego, żeby rozwiać wątpliwości i odpędzić strachy. Ja wiem, że wszystko dla Ciebie jest nowe, hormony szaleją i czasem słoik nutelli by nie pomógł;) Dieta cukrzycowa wcale nie jest zła, zobacz jak nam już mało zostało do końca - dasz radę!
 
reklama
Aaa jade do domu za godzine! :D czekam na dokumenty. Dzidziuś w 100% zdrowy, duzy, wszystkie wyniki dobre. Szyjka długa lekko luźna ale lekarz mówił, ze to może być spowodowane po prostu tym ze juz urodziłam dwójkę :) i nie widzi powodu żebym musiała tu leżeć :D
 
Chyba wszystko co sie dzieje, co bylo na mnie dziala stresujaco.. Moze to hormony ale wszystko przezywam.. Prawie codziennie oststnio placze i nawet drobnostka powoduje u mnie stres... I cukrzyca, lozysko, jak sie maly czuje, teraz jeszcze brak rodziny tutaj, brak wsparcia, zmeczenie.. Ciezko to okreslic..
Jak chcesz to Ci podam przepis na sernik, który nie podnosi cukru.
Będziesz mieć na chwile zajęcie i dodatkowo coś smacznego do zjedzenia.
 
Zaczely sie zawroty glowy i mrowienie w lydkach w sumie nogi do teraz mam jak z waty Pojechałam do rodzinnego to od razu skierował mnie do szpitala Ale pojechałam do innego szpitala odległego o 50km... tam od razu bez kolejki kroplowka żeby nawodnic krew poszla na wyniki A teraz mają małego skontrolować chociaż on szaleje w brzuszku

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak chcesz to Ci podam przepis na sernik, który nie podnosi cukru.
Będziesz mieć na chwile zajęcie i dodatkowo coś smacznego do zjedzenia.
Bardzo chetnie :) zjadlabym cos slodkiego i dozwolonego przy cukrzycy :) na brak zajec w sumie nie narzekam bo caly czas pracuje ( maz powiedzial ostatnio lekarce ze to nie praca bo tylko 4 h dziennie ale nie doliczyl ze po pracy pranie obiad itp.. ) no a na niedziele bede robic 4 rodzaje ciastek salatke, carpaccio z buraka i jakies przystawki ale niestety nic nie jest dla mnie dozwolone :(
 
Do góry