reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Ja wczoraj zaczęłam 13tc. Genetyczne w sobotę - oby było wszystko w porządku. Jak tak to odważę się na pierwsze zakupy - poducha i ciążowe gatki. No i w sobotę robimy parapet, więc pewnie znajomi się dowiedzą, bo póki co wie tylko rodzina i jedna kumpela, która podsłuchała akurat jak gadałam z siostra i sobie wydedukowała :p

Co do wyjazdów to jadę w pierwszy weekend września do Żywca i jak lekarz podtrzyma zgodę to rodzinnie (z tatą, siostrą i jej dzieciakami) lecimy tyłki do Grecji przez tydzień pogrzać.

Miłego dnia kobitki!
 
reklama
Anna25 miłego wypoczynku i żeby te słonko nie zawiodło i dało Wam się nacieszyć morzem :)
Airfix kciuki za wizytę i daj znać po :)
Wszystkozajete super wycieczka się szykuje trzymam kciuki żeby lekarz podtrzymał zgodę na wyjazd :)
Dzisiaj już trochę lepsza pogoda słońce wyszło ale wczoraj cały dzień deszcz i ciemno.
 
Anna udanego wypoczynku:)
Airfix czekamy na wieści z wizyty:)
Wszystkozajete Grecja super wycieczka:), lekarz raczej nie powinien mieć nic przeciwko

A u mnie pogoda okropna zimno pada i tak strasznie jesiennie się zrobiło
 
Dzieki dziewczyny, no oby ta pogoda choc kilka dni byla :-)


8599e6ydh9ss8jgy.png
 
joanna4258 ja mam ciążę z ivf, 5tyg plamiłam więc nie jest aż tak oczywiste, że mnie puści ;) Pierwsze co sprawdziłam szukając wyjazdu to czy na Rodos jest szpital z ginekologią ;) No ale staram się być dobrej myśli, bo czuje się dobrze, a zaraz 2 trym zaczynam.
 
Wszystkozajęte no to trochę zmienia ale trzeba być dobrej myśli:) największe ryzyko jest w 1 trym. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok:) i daj znać co lekarz Ci powiedział
 
Dziewczyny ja po wizycie, nawet nie miałam jak wczoraj napisać bo był taki poślizg z wizytą ze zamiast 19:30, weszłam 23:00...Dzidzia zdrowa, dla mnie wszystkie znaki wskazują ze to dziewczynka,nawet lekarz inny mi obstawial 90% ze to corka , mój lekarz wczoraj jednak twierdzi ze to chłopczyk,że z tamtym się nie zgadza. Także dalej nic nie wiem:) Uparlam się żeby mi palce pokazał, bo ze moje dziecko palców nie ma hehe na szczęście ma i nawet się po głowie drapalo ;
 
Anna25 Ja tak umarzlam wczoraj, głodna jak nie wiem. Od 18 pod gabinetem bez jedzenia z butelką pepsi.. właśnie to co wystaje to nie koniecznie siusiak, może być wyrostek płciowy - tyle ze ten wyrostek jest płaski co by core wskazywało. Czyli dalej wiem ze nic nie wiem :)
 
reklama
Do góry