reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
.jagoda super tort i tak najważniejsze, ze smaczny i zrobi szał wyglądem! Mam nadzieję, że za rok jak juz maluch będzie to kupimy działkę, zeby ja przygotowac pod budowę chociaz [emoji4]

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny z nadwagą często chudną na początku, nic tylko się cieszyć.

Anna gratki dobrych wieści - zdradzisz co lekarz zobaczył między nogami szkraba?

ja nadwagi nie mam, i standardowo w ciazach chudne na poczatku w granicy 5 kg. To tez od organizmu zalezy
co lekarz zobaczyl miedzy nozkami? nic [emoji1] ale na 100% potwierdzi za miesiac, wiec poki co ciesze sie tylko po cichutku [emoji6]

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Jagódka mi się zdjęcie tortu nie pokazuje :(

Klauduska co do rozmiaru ubranek to 50 jest dla wcześniaków. Jeśli jesteście z narzeczonym wysocy to je bym nawet 56 nie kupowała tylko od razu 62.
Długo czekałaś na ten termoforek z bebiklubu? Ja się logowałam na początku lipca i nadal czekam.
Projekt domku fajny.

Co do wagi to schudłam 2 kg ale w ciągu ost 3 tyg chyba z 1 kg mam do przodu, więc zaczyna się. :p
 
Miciur-ka wstawiam projekt Link do: Zapach wiosny

Poki co tylko ten spełnił nasze oczekiwania. Mam nadzieje, ze za rok kupimy juz działkę ale zoobaczymy [emoji4]

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Fajny domek, ale u mnie by nie przeszedl. Juz w tej chwili mam mieszkanie 100m i jak dojdzie mi 3 dziecko to już będzie ciasno, a miejsca na magazynowanie rzeczy typu ubranka itp to już całkiem malo. Ja bym budowała około 160m.
 
reklama
Do góry