reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Cześć Magda, masz dzieciaki w podobnym wieku jak moje:) u mnie 7 i 2

Rozmaryn, fajnie, że jest ok. Kości nosowej się nie mierzy - wystarczy, że ją widać;)

Klauduśka, dłuższa lepsza, ale mi się nie podoba bolerko (nie lubię generalnie bolerek) P.S. Chudzinka z Ciebie:) Mój syn się tak dumnie wypiął na usg w 14tc:D Od razu pokazał klejnoty rodowe:D
 
reklama
Witam serdecznie, nieśmiało (;)) się dołączam do Was, termin na 18 luty :) To moja czwarta ciąża, choć mam tylko dwóch chłopaków (6 lat i 3 lata). Dziś miałam prenatalne - wszystko w porządku :). Mam nadzieję, że tak już pozostanie do końca :tak:
 
Magda i Rodosek witajcie :)

Rozmaryn super wieści po wizycie :)

Klauduska ta krótka tez ładna ale jednak długa lepsza :) to masz gorący okres teraz gorączka przedslubna :) dasz rade byle się nie stresować.
 
Rozmiary gratulacje! Ja mam jutro o 10 prenatalne i zaczynam się powoli stresować. Dobrze chociaż ze całego dnia nie muszę czekać ale pewnie trochę się przeciagnie.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klauduska - fajna sukienka, kto wie, moze zalozysz ta krotsza pozniej, zeby sie lepiej tanczylo? No i zawsze moze byc jakis pech, jakas plama, a Ty masz w zanadrzu druga sukienke :) Ja szlam w balerinkach do slubu, bo nogi mi spuchly, nikt nic nie widzial :)

Fajnie, ze nas coraz wiecej na forum :)

MIlego dnia dziewczyny!
 
Dziewczyny czy któraś z Was jest z Kalisza, Konina lub okolic?
ja 100 km od Kalisza :-)
witam nowe lutoweczki :-)
jak milo, ze jest coraz wiecej mam, ktore jak ja spodziewaja sie 3 dzidziusia :-)
Klauduska dluga ladniejsza :-) przygotowan nie zazdroszcze, za nami Komunia w domu i tez bylo co robic ;-) ale wszystko na pewno pojdzie po Waszej mysli!
u mnie od paru dni od 18 zgaga do samej nocy, a bylo juz tak pieknie :p


8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Dzięki dziewczyny za opinię! :) Jakos dam rade.

Magmics ja jestem po części z Poznania, a po części z Bełchatowa [emoji4]

Anna25 wspolczuje zgagi, ja męczę sie z wzdęciami. Także łącze się w bólu [emoji3]

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Klauduska- dobry wybór dłuższa ładniejsza:) ale będą wszyscy zaskoczeni..

witam nowe mamusie:)

Rozmaryn- super, że wszystko oki po wizycie:)

Drusia- kciuki za wizytę:)
 
Do góry