reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Na zdjeciach nie ma takiego uroku bo nie widac zdobien na przodzie ale tez mega ladna :) A kosztowala 350zl. Dluga z pieknym welonem, bolerkiem i ozdoba do wlosow 700zl.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja brałam ślub w kwietniu wiec jestem na bieżąco z przygotowaniami :) Jak wybierałam suknie to stwierdziłam ze krótka mogą założyć zawsze,
a taka długa wymarzona suknia ślubna to tylko raz w życiu :) idź
w długiej a krótka na poprawiny jak masz albo na przebranie po oczepinach :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Krótka zostawie na inną okazję. Na przykład chrzciny dziecka [emoji4] Ale tez tak stwierdziłam. Z tym, że ja mam 173cm wzrostu wiec ciezko bylo znalezc cos pasujacego. Dlatego muszę mieć płaskie buty na weselu i ślubie.

NatkaPolka jakies rady możesz dac co do organizacji?

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja np wcale nie chodzę w butach na obcasie wiec na ślubie i weselu byłam w conversach :) jak chcesz to wrzucę albo wyślę Ci jakies fotki super to wyglądało (głownie w tańcu bo normalnie nic nie było widać) i wszyscy byli mega pozytywnie zaskoczeni :) a kiedy to wesele i czego jeszcze brakuje ? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uff w końcu mam chwilkę żeby napisać co było na wizycie.... Po pierwsze dziękuję Wam za kciuki i wsparcie- jesteście nieocenione. Dzidzia zdrowa ale uparta jak diabli nie chciała wogóle współpracować, nie zmierzyliśmy kości nosowej tylko przezierność karkową i jest ok, serduszko i przepływy ok, wiek wg om zrównał się z tym z USG . Ogólnie jestem mega szczęśliwa ☺
 
Natka ja kupilam balerinki ale mama chce sie trzymać tradycji i każe nam sobie nawzajem kupic buty i koszulę. Wesele 3wrzesnia. Nie mamy duzo rzeczy bo cale wesele musimy sami zorganizowac. Mamy kucharke ale zakupy robimy my. Stol wiejski sami organizujemy. Póki co zamówiłam tort (taki jak na zdjeciu tyle, ze z czerwonymi kwiatami) dekoracje sali juz ogarnelam. No i jakies pierdoly ale jeszcze troche zostalo [emoji3]
Dziewczyny sory za zasmiecanie ale miesiąc na przygotowanie zabija mnie [emoji20]

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1470079230358.jpg
    1470079230358.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Rozmaryn ciesze sie Tobą! Mój narzeczony wczoraj stwierdził, że to nie możliwe, żeby nasze dziecko nie chcialo pokazać swojej płci bo ja uwielbiam chodzic skapo ubrana/nago po domu i on to samo wiec nasze dziecko pewnie na usg pokaze siusiaka (on jest pewny co do chlopaka) tak, żeby wszyscy go zobaczyli [emoji3] Taki maly ekshibicjonista [emoji3]

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry